Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, świeżak po FIR here. Zastanawiam się nad pracą jako fund accountant (a zasadniczo to kolega mi przesłał ofertę i się zastanawiam, czy nie złożyć papierów) w Citi.

Pytanie: jakie zarobki na start? Co tam ogólnie się robi - obliczanie NAV itd. - co więcej? Generalnie to niby specjalista ds. operacji finansowych ale wydaje mi się, że chodzi właśnie o fund accounting. Jest tam jakaś ścieżka rozwoju? Dostanę dajmy na to 6k brutto? Na czym "polega" fund accounting - w sensie - nauczyć się procesu i już?

#praca #korpo #big4 #bankowos #citi

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fc2659dc34d0ff86332a80
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Mirku ja właśnie zaczynam jako junior w konkurencyjnej firmie na literę B. 6,5k brutto na start. Dwa tygodnie za mną, ciągle mnie szkolą i dostanę własny fundusz do obsługi jakoś dopiero na początku następnego miesiąca. Moje pierwsze wrażenie, to tak, jest dużo klikania, które po prostu trzeba zapamiętać, (różne checki, potwierdzenia itp.) ale jak coś się spieprzy albo nie zgadza, to dobrze jest wiedzieć, co właściwie robisz, jak działają
  • Odpowiedz
@Betoniarka69: Rozbieżność wynika z tego, że twoim zdaniem wyliczenie NAVu to podstawienie gotowych danych (które nie wiadomo skąd się wzięły) do wzorka. A w mojej koncepcji wyliczenie NAVu rozpoczyna się od pierwszego zespołu, który bierze udział w całym procesie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? stary XD NAV to liczysz codziennie to samo w execelu na czas. Weź kolege zdziel dildosem w czoło. Idź w kierunku analizy i jakiś technologii, a nie codziennie klepanie w korpo. Analiza sprzedaży, controlling ja bym tam udarzal.
  • Odpowiedz