Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie tego nie wiecie ale w roku (w zasadzie "teraz" sie skonczył) wyszedł 4 sezon Westworld xD

#seriale

Wiedziales?

  • Tak 35.1% (20)
  • Nie 22.8% (13)
  • Nie, kazdy ma wysrane w to czym stal sie WW 42.1% (24)

Oddanych głosów: 57

  • 5
@weshu: W sensie lepszych seznów? XD Bo wyszły 4. 1 był fajny, 2 był słaby, 3 to była tragedia. Co to znaczy jeden z lepszych sezonów w takim wpadku.

ja wzglednie przegladam tag i dopiero teraz sie dowiedzialem przez przypadek, tak to jest, ze ten serial totalnie zniknal z radaru ludzi co oczekuja pewnego poziomu.
W sensie lepszych seznów? XD Bo wyszły 4. 1 był fajny, 2 był słaby, 3 to była tragedia. Co to znaczy jeden z lepszych sezonów w takim wpadku.


@NewBlueSky: Najlepszy po pierwszym. Czekam z niecierpliwością na 5ty (a po 3cim mi się nawet oglądać dalej nie chciało).
@NewBlueSky: Widzę każdy ma inne odczucia, dla mnie każdy sezon trzymał poziom, chyba nawet wolę 3 od drugiego ;)

W każdym razie, najlepsze jest to, że układanka się w całości spięła w s04.e07. Mistrzostwo świata. Ostatniego odcinka nie skomentuję bo muszę go obejrzeć drugi raz, mam wrażenie, że coś przeoczyłem bo odczucia.... mieszane delikatnie mówiąc.

@weshu: Ja też, ale mam wrażenie, że Warner chce ubić serię, stąd taki odcinek 8