Wpis z mikrobloga

mirki nadszedł dzień dzisiejszy, nie słucham rege i nie jestem wege, i nawet bym nie spojrzał pożądliwie na kolegę, ale przyszedł czas na przesiadkę na #iphone. Tak o, żeby spróbować czegoś nowego w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) żeby życie miało smaczek

coś powinienem wiedzieć? czekam na 14 pro az bedzie mozna kupic, ale co mam do pierwszego gejfona dokupić oprócz kostki do ładowania XD
  • 13
@Arveit: Zamykanie aplikacji tle (przynajmniej ja tak miałem), WiFi nie da się jakby wyłączyć całkowicie ścigając je z górnego panelu sterowania tylko jest jakby czuwanie. Żeby wyłączyć całkowicie musisz przez ustawienia. Ogólnie wyjdzie wszystko w praniu
@Arveit:
- brak t9 dial
- brak możliwości ustawienia głośności budzika (tylko w powiązaniu z głośnością dźwięków ogólnie)
- Face ID nie działa w poziomie
- brak pływającego okna w yanosiku
- brak aod
- brak diody powiadomień (jak już nie ma aod to chociaż ona powinna być)
- historia połączeń tylko 100 ostatnich numerów XD
- jak IP łączy się z samochodem przez bt to z automatu wszystkie powiadomienia idą
- brak aod


@nieteczasy2: a to w 14 Pro mają dać

- brak t9 dial

to z tych wszystkich chyba tylko to będzie dla mnie uciążliwe, bo faktycznie jestem przyzwyczajony do tego. Reszta to tam #!$%@? :D
@Arveit: ja bym dodal jeszcze brak mozliwosci konfiguracji powiadomien jak chcesz. Ja lubie miec wszystko po swoijemu, wiec w androidzie mialem czesc aplikacji tylko wibracje, czesc w ogole a czesc dzwiek i wibracje, lub sam dzwiek.

W ios np. w messenger mozesz miec dzwiek, dzwiek + wibracje lub nic. Nie ma opcji samej wibracji.

Co do korzystania, nie zamykaj aplikacji w tle, nie wylaczaj bt ani wifi (czytalem kiedys znajdz telefon