Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Hej @Grooveer, mam pytanie.

Wykąpiesz się w Odrze? Albo napijesz wody z niej?

Bo wiesz, badania wykazują, że w sumie nic strasznego już w niej nie ma, ale obserwacje pokazują co innego. No, ale ty i nikt inny nie powinien opierać swojej decyzji tylko i wyłącznie na obsrewacjach, co nie? Przecież to literalnie szuryzm.

Zaufaj badaniom, daj nura w Odrze!
#koronawirus
Krupier - Hej @Grooveer, mam pytanie.

Wykąpiesz się w Odrze? Albo napijesz wody z ni...

źródło: comment_1660676750N9xqFQOAnYEUet5oScVzlV.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miosiek: ja ci powiem, że sam nie prowadzę jakoś mocno aktywnego trybu życia, praca w większości siedzącą, dieta bez rewelacji, mam słabość do chipsów, a też nie choruję (przeziębień po kilka dni nie liczę). XD

Oczywiście nie szczepiłem się. Za to wszyscy moi zaszczepieni znajomi co chwila coś łapią. XD
  • Odpowiedz
@Grooveer: Dobry preparat nie miałby ŻADNYCH negatywnych skutków. Jeżeli producent po swoich badania nie dopisał żadnych negatywnych skutków, a nagle jak produkt dopuszczony to producent dopisuje do ulotki negatywne skutki - to wychodzi że produkt był źle przetestowany.

Podają wam g---o i się jeszcze z tego cieszycie.
  • Odpowiedz
@Krupier: NIe jest to pierwszy przypadek, w mojej rodzinie jest to samo - zaszczepy non stop jakieś przeziębienia łącznie z plusowaniem. Tutaj też wiele osób pisało że zaczęli częściej chorować.
  • Odpowiedz
@Grooveer: skocz w ogień, wypalisz wirusa ze skóry. Co tam poparzenia, wirusika nie będzie.

Jesteś podobny do maniaca77 - kiełbasa w ręke piwko browarek i bmi31, co miesiąc na szczepienia bo muszę się chronić przed chorobą.
  • Odpowiedz
@Grooveer: bierz przykład z kolegi maniaca, też ma bzika na punkcie szczepień, tylko bidak 3 razy szczepiony a 2 razy był chory z czego raz w szpitalu. I nadal ufa nauce że mu coś pomoże.

Statystyka się zgadza

0 szczepien = 0 choroby
3 szczepienia = 2
  • Odpowiedz
@Grooveer: robimy testy naukowe. Teściowa 3 razy szczepiona, na 99 % pozytywna. W poniedziałek rano jechaliśmy razem samochodem, we wtorek teściowa już źle się czuła. Ja się czuję świetnie. Zobaczymy co lepsze być zaszczepem czy olać chemię.
  • Odpowiedz
@Grooveer: przecież ty właśnie też się wykazujesz chłopskim rozumiem bo boisz się Odry pomimo tego, że badania pokazują, że nic groźnego w niej nie ma. Nie ufasz badaniom tutaj, ale ufasz gdzie indziej. Ot typowy hipokryta.
  • Odpowiedz
@Grooveer: ale są wystarczające by wiedzieć, że Odra nie jest groźna, można się kąpać.

To tak jak w przypadku szczepionek - badania się nie skończyły, ale szczepionki nie są groźne. Ze szczepionek nie boisz się korzystać, ale z Odry już tak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
niezaszczepieni też chorują na covid geniuszu i częściej umierają na covid niż zaszczepieni.


@Grooveer: za to szczepieni częściej umierają od nie szczepionych na wszystko inne :)

"all-cause mortality data including vaccination status and age"
  • Odpowiedz