Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Hej @Grooveer, mam pytanie.

Wykąpiesz się w Odrze? Albo napijesz wody z niej?

Bo wiesz, badania wykazują, że w sumie nic strasznego już w niej nie ma, ale obserwacje pokazują co innego. No, ale ty i nikt inny nie powinien opierać swojej decyzji tylko i wyłącznie na obsrewacjach, co nie? Przecież to literalnie szuryzm.

Zaufaj badaniom, daj nura w Odrze!
#koronawirus
Pobierz
źródło: comment_1660676750N9xqFQOAnYEUet5oScVzlV.jpg
  • 65
@Krupier czekajmy cierpliwie na kompletne wyniki. Nad szczepionkami trwają badania by je udoskonalić pod kątem skuteczności, bo badania ich bezpieczeństwa zakończyły się już dawno temu pozytywnie. Chciałeś zabłysnąć, ale nie wyszło.
@Krupier: hehe

@Grooveer: Tylko czemu szury miały racje i od początku mówiły że szczepienia na uj się nadają i na dwóch strzałach się nie skończy.

Szury dawno mówiły że ulotki propagandowe kłamią, i co wyszło że same kłamstwa tam są.

Dziś widziałem kolejnego zaszczepieńca który wrócił z choroby - lato, upał jak nie wiem - i co chory. A zobacz ja bez szczepienia 2,5 roku bajzlu i nawet nie kichałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier złe wnioski wyciągasz kolego, ale nie od dziś wiadomo, że szury i foliarze mają problem z używaniem mózgu.

@Grooveer:

Tu nie ma nic do wyciągania, tu widać wszystko jak na dłoni hipokryto. :D
@Grooveer: ale koledza TV sprała mózg, gdzie czy jaka chemia jest zdrowa dla organizmu ? nawet głupie prochy przeciwbólowe są niebezpieczne i mają wiele przeciwskazań.

A dla przypomnienia szczepienia covid mają sporo skutków ubocznych oficjalnie przyjętych, najczęstszym jest zatorowość. Również wiadomo że kobiety mają problem z okresem.

I mówisz że szczepienia są dobre ? Jak producent podaje skutki uboczne, jak oficjalnie są zatwierdzone zgony przez szczepienia covidowe.