Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki,

Zamierzam zrobić pierwszy tatuaż na ręce (docelowo rękaw, ale po stopniowo).
Motyw to klimaty japońskie, samuraje, smoki, ryby Koi itd.
Czy ktoś może polecić jakieś naprawdę dobre studio w Szczecinie? Bo strasznie dużo teraz się tego namnożyło, a trafić do kogoś dobrego jest sztuką.

Póki co jestem zapisany do Undergrounda, głównie dlatego, że bardzo fajne podejście mieli do mnie. Może ktoś zna opinie o nich?
W innym studiu (nieważne jakim) zostałem potraktowany na odwal się.
Będę wdzięczny za pomoc :)

#szczecin #tatuaze #tattoo
  • 19
@Malomowny nie podam ci studia ale dam ci dobra radę co do pierwszego tatuażu. Jeśli masz jakąś konkretną wizję jak na ten tatuaż wyglądać, to dobrze poprzeglądać sobie pracę danego tatuażysty i zobacz czy robi tatuaże które stylistycznie przypominają to co byś chciał. To nie jest tak, że każdy tatuażysta zrobi wszystko. Każdy ma jakieś swój styl i swoje maniery i ci je powciska do twojego wzoru. Jeśli przyjrzysz sporo prac, to
@krucjan To trochę Cię pomęczę jeśli to nie problem.
Czy robiłeś może u właściciela Roberta? Ja u niego jestem zapisany i jak z nim rozmawiałem, to on właśnie mówił, że rękawów czy motywów japońskich robił w swoim życiu bardzo dużo, więc dlatego się zapisałem do niego. Byłem też w innym studiu tatuażu, niby super zajebistym, ale raz, że potraktowali mnie na odpier**l a dwa że tam robią stricte styl realistyczny, więc raczej
@Malomowny no ja ci nie powiem czy masz szukać gdzie indziej. Tak, Świerk mi robił. Ogólnie gość jest sympatyczny i naprawdę dobry w swoim rzemiośle. Nie powiem ci dokładnie co jest inaczej, bo ja w głowie miałem swój wzór i mu opisałem go bardzo dokładnie jak ja to widzę, niestety nie pokrywa się to za bardzo z tym co wyszło. Dzisiaj wiem, że w takim wypadku nigdy nie można iść na żywioł,
Tzn, ja z nim jestem ustawiony tak, że zrobi ze 3 wzory, które mi pokaże przed dziaraniem i ja wybiorę co mi się podoba, a jeśli nic, to coś zmienimy.
Jak gadałem ze znajomymi, to chyba skończyła się era wysyłania projektów przed wizytą, z uwagi na to, że ludzie brali te projekty i szli do "swojego" tatuatora zrobić to taniej.
ja czarno biały chce, więc pytanie czy nie zrobi go za jasnego?
@Malomowny dla mnie mega kotem jest Rybak na przykład ale nie wiem jaki jest sens wymieniać, skoro ewidentnie ciebie interesują kompletnie inne tatuaże.
I nie wiem też co z nim bo widzę że na fb nic nie wyrzuca od 2 lat a i 13 chyba już nie ma, przejeżdżałem i widziałem że coś innego jest w lokalach które mieli
@Malomowny no ale to jakie ty chcesz motywy to nie ma znaczenia dla tatuazysty xD możesz sobie wziąć jakiś młot thora, będzie to motyw nordycki ale każdy tatuator wykona ci go w innym stylu
rozumiem.
W innym studio, gdzie mnie zbyli raczej niechętnie byli zainteresowani robieniem motywów japońskich, bo specjalizuja sie tylko w portretach
Jeżeli Ci nie pasuje stricte styl realistyczny to dlaczego idziesz do Roberta z Underground, skoro jego tatuaże to są głównie realistyczne monochromy?

Już bardziej szukałbym w:
sorry mom tattoo
Dirty Tattoo Studio
Stocznia Tattoo
Fine Line Studio
tattoo szelest
@Ursus-maritimus Wiesz co, idę do niego bo ma dobre opinii i jest ich dużo. Dwa, sam powiedział, że robił sporo takich rękawów czy tatuaży w stylu japońskim więc mam nadzieje, że zrobi to dobrze.
Masz o nim jakieś opinie?