Wpis z mikrobloga

Polecam świetny film dokumentalny pt „What is a Woman”. Autor Matt Walsh ukazuje głupotę jaka jest kultura woke, gdzie promuje się zmianę płci już ubrał młodych dzieci jak 13 lat, reżyser zadaje proste pytania woke politykom, lekarzom czy aktywistom. Śmieszne i przerażajace w tym samym czasie.
#woke #lgbt #transseksualizm #polityka #dokument #usa #bekazlewactwa
DrGreen_2 - Polecam świetny film dokumentalny pt „What is a Woman”. Autor Matt Walsh ...

źródło: comment_1660657090PiU7CO2STh2QXf0Uc4NW7t.jpg

Pobierz
  • 8
@DrGreen_2: Ten sam w którym pyta się profesora czy są dwie płcie, po czym uzyskuje odpowiedź, po czym ją ignoruje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też polecam ten film, obejrzeć takie fikołki i za cyrk Zalewski nie trzeba płacić.
@Miorz: Określenie „woke” pochodzi od angielskiego i znaczy „przebudzony” w kontekście „oświecony”.

Wokeness czyli ideologię zbudowaną na przekonaniu o własnym oświeceniu i przebudzeniu wyznają ludzie twierdzący, że poznali najlepszą metodę zmiany świata na lepsze i w przeciwieństwie do reszty społeczeństwa są przekonani, że wiedzą jak należy walczyć o szeroko pojętą sprawiedliwość społeczną (antyrasizm, feminizm, prawa mniejszośc, prawa człowieka i itd.).

To jest grupa ludzi, którzy wiecznie są oburzeni, czuja się wiecznie
@Treant: Tego profesora od Social Studies o nazwisku Grzanka, który mówił takie bzdury ze az głowa mała, ten sam który na koniec tak się pospinal i nie chciał rozmawiać, który nie potrafił odpowiedzieć na relatywnie proste pytania?

Domyślam się ze jesteś jedna z tych osób które twiedzi ze płci jest nieskoniecznie wiele? I ze mężczyźni mogą rodzic dzieci XD
@DrGreen_2:

mówił takie bzdury ze az głowa mała

:poraumierac: Sto lat psychologii można zamieść pod dywan bo pan Walsh (i jak widać nie tylko on) nie potrafi zrozumieć zdań wielokrotnie złożonych. Polskie prawaki mają trudniej zdecydowanie, bo nie wiedzą że 'sex' i 'gender' to rożne słowa, my mamy 'płeć'. Straszenie słowem gender udało się wam wspaniale ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby tylko istniały książki.
@Treant: Tak, tak sto lat psychologi, gender słowo zostało wymyślone przez seksuologa Money w 1955- o którym i jego metodach w filmie jest wspomniane.
To ile mamy płci? I czy mężczyzna może rodzic dzieci?

Zawsze mnie tez zastanawiało dlaczego ludzie z woke ideologia lubią mówić do drugiej osoby w liczbie mnogiej? To jakiś nawyk z ZSRR?
@DrGreen_2:

Wokeness czyli ideologię zbudowaną na przekonaniu o własnym oświeceniu i przebudzeniu wyznają ludzie twierdzący, że poznali najlepszą metodę zmiany świata na lepsze i w przeciwieństwie do reszty społeczeństwa są przekonani, że wiedzą jak należy walczyć o szeroko pojętą sprawiedliwość społeczną


Czyli jedynym słowem #4konserwy
@TenXen47: Nie wiem czy to konserwy czy coś innego, nie znam tagowych wojen na wykopie. Osobiście nie mam nic z prawica wspólnego, moje serce jest od zawsze lewicowe, z woke ideologia niestety nie mogę znaleść wspólnego języka bo jest absurdalna.