Wpis z mikrobloga

Widzę rasizm ksenofobia i tym podobne rzeczy mają się dobrze na wypoku (i nie tylko), aż wstyd mi że mam tu konto, co wam zrobili niczego winni Rosjanie? Nikt nie ma wpływu na to gdzie się urodził i nie jest prawdą też to każdy Rosjan to pijak idiota i tym podobne, to samo się tyczy Ukraińców Polaków i wszelkich innych Nacji. Jakbyście się czuli gdyby wam ktoś zakazał wjazdu albo traktował jak ''obywateli drugiej kategorii'' w innym kraju tylko dlatego że pis coś odwalił? Oczywiście najazdu rosji na Ukrainę w żadnym wypadku nie popieram ale nie powinno się winić zwykłych ludzi za działania rządu. O i uprzedzając zdania takie jak "to niech obalą putina" - czemu wy nie obalicie rządów pisu? Zakładając że jesteście przeciwko. No chyba że nie jesteście - to dużo o was świadczy, obalenie rządu to nie jest prosta sprawa a ludzie źli popierający reżimy są wszędzie w każdym kraju, kontynencie, nacji, religii i tak dalej #ukraina #rosja #wojna #rasizm #ksenofobia

link do komentarzy ze znaleziska ze screenshota - https://www.wykop.pl/link/6777269/nie-chcemy-kacapow-bawiacych-sie-na-ulicach-europy/

i tak, wszelkie marsze poparcia dla rosji i działań tamtejszego rządu nie powinny mieć miejsca

#ukraina #rosja #wojna #rasizm #ksenofobia
riot69 - Widzę rasizm ksenofobia i tym podobne rzeczy mają się dobrze na wypoku (i ni...

źródło: comment_1660648380pWF5HWBIYk26jx3EuDQF31.jpg

Pobierz
  • 36
@riot69: demonstracje poparcia dla wojny prowadzone w europejskich miastach świadczą o tym że rosjanie wyjeżdżający za granicą są problemem. Próbowałeś kiedykolwiek z jakimkolwiek ruskiem gadać o polityce? Jeszcze przed wojną nie spotkałem ani jednego który powiedziałby coś złego na swój kraj i rząd pomimo życia poza granicami. Jesteś naiwny sądząc że "niewinnych" rosjan wyjeżdżających poza ich chlew jest tylu by stanowić grupę którą warto się przejmować przy ewentualnych ograniczeniach. Ogromna większość
@riot69: Putin zapowiadał że NATO ma się wycofać za Odrę. Czyli chce zrobić z nami to co z Ukraińcami. Ciekawe czy jak w twoją miejscowość będą walić salwy z artylerii, kacap będzie gwałcił twoją dziewczynę a ciebie zamknie w piwnicy i będzie torturował to będziesz tak samo pieprzył.

@cotidiemorior: sama akcja z imigrantami na polsko-białoruskiej granicy to tez nie przypadek, a dobry pretekst dla rosjan by po udanej opetacji na Ukrainie, zrobic wjazd na wschód Polski w celu ratowania rzekomo zabijanych na granicy przez Polaków imigrantów. Na szczęście dla Polski temat zesrał sie ruskim na Ukrainie.
@cotidiemorior: >Chociaż patrząc na to co piszesz to pewnie ty byś był wśród organizujących administrację okupacyjną..

mylisz się

Putin zapowiadał że NATO ma się wycofać za Odrę. Czyli chce zrobić z nami to co z Ukraińcami. Ciekawe czy jak w twoją miejscowość będą walić salwy z artylerii, kacap będzie gwałcił twoją dziewczynę a ciebie zamknie w piwnicy i będzie torturował to będziesz tak samo pieprzył.


odróżnij żółnierza od normalnego człowieka
@riot69: nie. Możesz sobie sam poszukać statystyk z wyborów, poparcia dla rządzących i poparcia wojny. Możesz też sprawdzić doniesienia medialne o demonstracjach poparcia rosji które odbyły się na zachodzie i były organizowane przez rosyjskich imigrantów. Masz jasne sytuacje i dowody na to co popierają ruscy imigranci, więc skąd u ciebie nagle pomysł "niewinnych rosjan"? Zwykła empatia wynikająca z niedoinformowania (co jeszcze jestem w stanie zrozumieć) czy ignorancja i bronienie ruskiego interesu?
@thewickerman88: fakt, poparcie dla rządzących marginalne nie jest. Jednak nadal uważam że wrzucanie wszystkich do wora jednego jest błędem
a demonstrantów powinno się wyeksmitować do rosji którą tak bardzo popierają.

i uwierz mi; bronienie interesów jakiegokolwiek państwa a tym bardziej rosji to ostatnia rzecz jaką bym zrobił
@riot69: Wszystkie sankcje dotykają w jakiś sposób niewinnych ludzi. Zakaz podróży do Schengen jest czysto symboliczny, nie będzie działał na większości granic federacji.
Jakbyście się czuli gdyby wam ktoś zakazał wjazdu albo traktował jak ''obywateli drugiej kategorii'' w innym kraju tylko dlatego że pis coś odwalił?


@riot69: ja bym się czuł winny tego co odwalił pis a właściwie czuję się winny ¯\_(ツ)_/¯

czemu wy nie obalicie rządów pisu?


@riot69: to nie tak prosto ale działamy w tym temacie.