Wpis z mikrobloga

Widzę rasizm ksenofobia i tym podobne rzeczy mają się dobrze na wypoku (i nie tylko), aż wstyd mi że mam tu konto, co wam zrobili niczego winni Rosjanie? Nikt nie ma wpływu na to gdzie się urodził i nie jest prawdą też to każdy Rosjan to pijak idiota i tym podobne, to samo się tyczy Ukraińców Polaków i wszelkich innych Nacji. Jakbyście się czuli gdyby wam ktoś zakazał wjazdu albo traktował jak ''obywateli drugiej kategorii'' w innym kraju tylko dlatego że pis coś odwalił? Oczywiście najazdu rosji na Ukrainę w żadnym wypadku nie popieram ale nie powinno się winić zwykłych ludzi za działania rządu. O i uprzedzając zdania takie jak "to niech obalą putina" - czemu wy nie obalicie rządów pisu? Zakładając że jesteście przeciwko. No chyba że nie jesteście - to dużo o was świadczy, obalenie rządu to nie jest prosta sprawa a ludzie źli popierający reżimy są wszędzie w każdym kraju, kontynencie, nacji, religii i tak dalej #ukraina #rosja #wojna #rasizm #ksenofobia

link do komentarzy ze znaleziska ze screenshota - https://www.wykop.pl/link/6777269/nie-chcemy-kacapow-bawiacych-sie-na-ulicach-europy/

i tak, wszelkie marsze poparcia dla rosji i działań tamtejszego rządu nie powinny mieć miejsca

#ukraina #rosja #wojna #rasizm #ksenofobia
riot69 - Widzę rasizm ksenofobia i tym podobne rzeczy mają się dobrze na wypoku (i ni...

źródło: comment_1660648380pWF5HWBIYk26jx3EuDQF31.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@riot69: hohoho, ale fikoł. Porównanie rządów pisu i Putina xD Gwarantuję ci że gdyby pis zaatakował np. Litwę bo polaków tam gnębią to ten rząd by nie przetrwał 24h. #!$%@? by w helikopterach na Węgry a i to nie wiem czy by ich wojsko nie zatrzymało. Usuń konto bo onucami #!$%@?.
  • Odpowiedz
@riot69: a ci żołnierze na froncie, których chcesz torturować do śmierci to skąd się biorą, z próżni? Trzeba pokonać Rosję, a to że przy tym ucierpią dobrzy Rosjanie mnie nie interesuje. Mnie interesuje żeby mi bomba na łeb za parę lat nie spadła albo żeby mi jakiś gnój nie uciął genitaliów na żywca przed tym jak mnie zastrzeli. Wszystko to dzieje się przy aprobacie większości Rosjan i braku oporu ze strony
  • Odpowiedz
@wrzesien: niestety, najgorsze jest to że dotykają też tych nie winnych, rządzący i tak będą bogaci i nic im zagrażało nie będzie ze strony ekonomicznej
  • Odpowiedz
@tuhajbej: mam nadzieje ze tak by było, nie porównuje wiadomo że putin sto razy gorszy jest, chodziło mi o to że obalenie rządu nie zawsze jest takie łatwe
  • Odpowiedz
nawet kilkuletnie dzieci? są niewinni Rosjanie i to nie tylko dzieci


@riot69: ale dlaczego mieliby mnie obchodzić ludzie którzy pozwalają mordować i porywać dzieci z ukrainy?

Do Białorusinów nic nie mam na przykład. Udowodnili w 2020 roku, że naród nie zły, gdy tłumnie wyszli protestować. Gdyby nie pomoc bratniej roSSjni, zapewne odnieśliby jakiś sukces.

A rossjanie co robią podczas akcji masowych mordów Ukraińców?

Widziałeś jakieś masowe protesty? Bo ja nie. I
  • Odpowiedz
@cotidiemorior: są opory więc nie pisz że nie, masz rację trzeba pokonać ruski rząd i ogólnie państwo ale nie kosztem zwykłych obywateli, szkoda że brakuje Ci empatii to drugiego człowieka tylko dlatego że wymyśliłeś sobie jakąś bombe spadającą na głowe
  • Odpowiedz
@riot69: bomby spadają w sąsiednim kraju a rządzący Rosją zapowiadają, że będą spadać u nas. Ja sobie tego nie wymyśliłem. Jak ruskim nie przeszkadza że bomby spadają na głowę Ukraińców i mogą spadać na moją na tyle, że nie ma tam masowych demonstracji przeciwko wojnie, to mi nie przeszkadza że ruski nie będą mogły przyjeżdżać na wakacje do Europy czy kupować zachodnich towarów.
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: jak już napisałem wyżej - nie wrzucaj wszystkich do jednego wora
Rosjanie też protestowali i nadal protestują wygugluj sobie, jest sporo informacji o tym
szczerze nawalny czy jakikolwiek inny polityk guzik mnie obchodzi
w polsce też jest sporo napadów na wszelkie różnorodności ale nie nazywam żadnego Polaka od nie wiadomo kogo, źli ludzie są wszędzie. Bywają państwa bardziej czy mniej przyjazne to fakt ale w każdym państwie są dobrzy i
  • Odpowiedz
@aarahon: jeżeli działasz w tym temacie jak sam piszesz to szanuję bardzo
tylko rząd pisu od kilku lat jest przy władzy i nadal jest nie obalony¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
w polsce też jest sporo napadów na wszelkie różnorodności ale nie nazywam żadnego Polaka od nie wiadomo kogo, źli ludzie są wszędzie. Bywają państwa bardziej czy mniej przyjazne to fakt ale w każdym państwie są dobrzy i źli


@riot69: Ty tak poważnie?

Porównujesz jakieś zwykłe przepychanki jakichś patusów, którzy są wszedzie, do zbrojnej napaści jednego kraju na drugi, dodatkowo ten jeden odmawia samostanowienia temu napadniętemu, masowo morduje pojmanych, bombarduje miasta i
  • Odpowiedz
tylko rząd pisu od kilku lat jest przy władzy i nadal jest nie obalony¯


@riot69: został wybrany demokratycznie przez 2/3 obywateli na 30 000 000 głosujących więc no... kto miałby go obalić? :p

poza tym, pisiarze nie napadają do nikogo, więc jakie kolwiek porównywanie pisu to ruskich to skrajny idiotyzm
  • Odpowiedz
został wybrany demokratycznie przez 2/3 obywateli na 30 000 000 głosujących


@TheGreenBastard: skąd ty te bzdury wziąłeś xD PiS dostał w 2019 8 milionów głosów co nie jest nawet połową głosujących, nie mówiąc o uprawnionych do głosowania
  • Odpowiedz
@riot69: Dlatego zakaz podróży jest dobrą sankcją. Dotyka tylko zamożniejszą część społeczeństwa, a nawet ich dotyka tylko symbolicznie w bardzo ograniczony sposób.
  • Odpowiedz