Wpis z mikrobloga

@ebismolarek:
No to właśnie mówimy o tym samym - zarabiają za dużo jak na swoje umiejętności. Dziękuję, że udowadniasz moją tezę. To że umiejętności nijak nie przekładają się na sukces finansowy to inna sprawa
  • Odpowiedz
@RaghNaarRoog: ale to powód trochę do wstydu z siebie samego. Że to są najwybitniejsi ludzi z tej dziedziny w moim kraju.

Poza tym c---a udowodniles. Polska liga ogolnie jest lepsza od sloweńskiej, slowackiej czy możę nawet chorwackiej. To, że czołowi przedstawicieli tej lig osiągają lepsza wyniki to faktycznie przypał, ale to jednak skrajności.
  • Odpowiedz
Piłkarze w Ekstraklasie zarabiają za dużo. Wystarczy zobaczyć jaki to procent budżetu i wartości budżetów i porównać z krajami jak Czechy, Słowacja, Chorwacja czy Słowenia - które miały w ostatnich 25 latach więcej drużyn w LM. Masz w ten sposób olbrzymia próbę statystyczną udowadniającą tezę, skoro nie lubisz "argumentum ad listonoszum"


@RaghNaarRoog: No to sobie sprawdźmy tę tezę. Nie wiem czy celowo, ale biorąc ostatnie 25 lat odcinasz występy Legii i Widzewa w '95 i '96. Czyli pierwszy w tym układzie sezon to 1997/98.

A więc zostaje nam 1 udział Legii w sezonie
  • Odpowiedz
z Ekstraklasy i w ogóle z zawodowych piłkarzy to się najgłośniej śmieją ci co nigdy nawet na orliku piłki nie kopnęli. Jak już ktoś coś pokopał nawet w tej B czy A klasie to doskonale wie, że to wcale nie jest takie proste jak się oglądając w tv wydaje.

@pwone: > No właśnie oglądając zachodnie ligi to jednak wydaje się, że jest proste. Bardzo to dziwne...

Jakiś piłkarz w 80
  • Odpowiedz
@Gjt1337 "Żeńska piłkarska reprezentacja Stanów Zjednoczonych rozpoczęła przygotowania do eliminacji igrzysk olimpijskich. Mistrzynie świata rozegrały sparing z męską drużyną FC Dallas do lat 15. Spotkanie zakończyło się... zwycięstwem chłopców 5:2..." i to 15 latkowie grali z MISTRZYNIAMI ŚWIATA, więc naprawdę nie wierzysz w to, że 12 latkowie mogli sobie dać radę z drużyną z ekstraklasy? Xd
  • Odpowiedz
  • 0
@pwone zacznijmy od tego że w zawodowym sporcie stosowane są dopingi i to dużo daje człowiekowi a im wyższa "liga" tym więcej i lepszego świństwa biorą.
  • Odpowiedz
Jakiś piłkarz w 80 min meczu źle podał? No też jestem w-------y, ale rozumiem, że 80 min to już jest zmęczenie. I nie, to czy zarabia 20 czy 100 tys. zł miesięcznie nie wpływa na jakość tego podania.


@pwone: to jakaś pasta? xD
Bo ich wstawiają do składu i za to płacą, by byli w stanie zrobić wszystko dobrze przez 90 czy 120 minut. Jasne, można się pomylić ale grając
  • Odpowiedz
@pwone: dokładnie, grałem kiedyś na Orliku z gośćmi po 40-50 którzy kiedyś grali w IV lidze. I pojechali nas amatorów jak chcieli. Biegając 2x mniej.
Zawodowcy nawet na poziomie niskich lig grają lepiej niż typowy Janusz myśli
  • Odpowiedz