Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Co robicie w robocie jak nie macie co robić? Trochę głupio ciągle siedzieć na telefonie. Prosić o więcej pracy? Do końca tygodnia jestem w pracy z drugą dziewczyną, przełożonych nie ma... #!$%@? idzie dostać a dopiero godzina minęła xD
Niby mogłabym się pouczyć ale czy to nie głupio tak?

#pracbaza #praca
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Chwilowo

To zależy jaką mam pracę i jaki jest podział obowiązków i zadań w pracy.

Jeżeli każdy ma określony zakres pracy do zrobienia a ja swoją robotę zrobiłem to idę do domu xD
  • Odpowiedz
@Chwilowo: poproś o pracę zdalną.
Witamy w XXI wieku, gdy pracownik nie jest robolem na wiecznie jadącej taśmie z wihajstrami i ma zadania a nie normę.
Niestety póki poprzednie pokolenia skażone komuną nie wymrą, to dalej będziemy #!$%@?ć święte 5x8 dupogodzin choćby nic nie było do roboty...
  • Odpowiedz
@Chwilowo: Ucz się, ewentualnie nawiązuj relacje z innymi pracownikami, np z innych działów, nigdy nie wiesz od kogo będziesz potrzebować pomocy, przy okazji poznasz lepiej procesy w firmie.
  • Odpowiedz
@Chwilowo: jako, że od 2 lat na zdalniaku, to odpowiedź jest prosta: gram, oglądam lub po prostu leżę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pewno nie chwal się, że coś szybko skończyłeś, bo następnym razem #!$%@?ą 10x więcej. Ja z rana ogarniam swoje tematy na dany dzień, planuję wysyłkę maila z ich wynikami na 17:15-17:45 (niech widzą, że cisnę do końca) i się #!$%@?.

Warto korzystać, póki
  • Odpowiedz
Na pewno nie chwal się, że coś szybko skończyłeś, bo następnym razem #!$%@?ą 10x więcej. Ja z rana ogarniam swoje tematy na dany dzień, planuję wysyłkę maila z ich wynikami na 17:15-17:45 (niech widzą, że cisnę do końca) i się #!$%@?.


@WabiSabi: jaka to praca
  • Odpowiedz