Wpis z mikrobloga

@nika_blue: Nie wiem czy kiedykolwiek była ona nowoczesna. To jakaś wariacja na temat tego jak wiejski projektant wyobraża sobie nowoczesny design. Kremowe ściany, okleina drzwi w ciemnym drewnie (czyli klasyczny polski zestaw kolorystyczny kupa&siki) i czerwone fronty. I ta lampa jak u babci jako wisienka na torcie.
  • Odpowiedz
winda aż do poziomu -1

Ciekawe czemu nie są wypisane inne niespotykane w innych inwestycjach wygody typu:
- domofon
- płytki na klatce
- brama garażowa
Czy chociażby skrzynka na listy
  • Odpowiedz
@Rob_PL: tylko i wylacznie rano cos kolo 3-5. Ale szczerze to taki smrod praktycznie jest na calym Elblągu w tych godzinach. Jestem taksowkarzem i jezdze nocki czesto wiec wiem co mówię :)
  • Odpowiedz
Szczerze to gdybym mial teraz kupowac mieszkanie to tylko na tym osiedlu. Zero patologii, nikt obcy nie wchodzi bo jest tylko jeden wjazd i to jeszcze monitorowany. A mieszkania mozna wyrwac 38m-70m + spore balkony
  • Odpowiedz
#!$%@? znowu kuchnia w ciemny kącie, bez okna . Wieszalbym tych architektów

Jakabym chciał kuchnie obok kanapy to bym sobie kampera kupił . No zesz


@cacum3: A ja z kolei nie rozumiem, czemu niby wg niektórych okno w kuchni to taki "must have", skoro okno w kuchni przecież tylko przeszkadza - często nie można go w ogóle otworzyć, bo jak projekt był źle przemyślany albo w ogóle go nie było,
  • Odpowiedz
@Pantegram: okno za plecami? Kuchnia w pokoju w mieszkanie poniżej 100 M2 to pomyłka. Światło dzienne jest potrzebne. Większość tych projektów jest do dupy, no ale moda ...
  • Odpowiedz