Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że jesteście małymi gnojkami z podstawówki. Przed chwilą zjedliście u babci rosół, po czym odprowadziła was na autobus do domu. Babcia nasuwa Ci szalik na buzię i czeka, aż podjedzie znajomy kierowca i zawiezie Cię do domu, gdzie czeka mama z ciepłym kakao i kanapki z dżemem truskawkowym.

Tęsknię #!$%@? za tymi czasami. I za zimą.

##!$%@? ##!$%@? #winsxswspomina
Pobierz winsxspl - Wyobraźcie sobie, że jesteście małymi gnojkami z podstawówki. Przed chwilą...
źródło: comment_1660620131KvM6yLYzIl8o9hFJn8zd67.jpg
  • 42
A ja mam nadzieje że zima zniknie całkowicie i nie będzie trzeba marznąć chodząc po kostki w mieszance piasku, śniegu, błota i psiego gówna.

I że nie zawita do mnie taka bida żeby jeść mieszankę wody warzyw i tłuszczu kury zwanej rosołem.
@winsxspl: mi brakuje z tamtych czasów głównie spokoju. takiego spokojnego, niespiesznego życia bez wiecznych terminów na coś, a jednocześnie z ciągłymi, ale powolnymi zmianami. wspaniałe to było


@Constantine: W sensie że jako dziecko nie trzeba nic robić? To i w dzisiejszych czasach tak jest, nic nowego
A ja mam nadzieje że zima zniknie całkowicie i nie będzie trzeba marznąć chodząc po kostki w mieszance piasku, śniegu, błota i psiego gówna.


@Vidan: xD akurat lekka zima ze śniegiem to jest najlepsze co może się przydarzyć w tym #!$%@? klimacie. Już pomijam gospodarkę wodną (roztopy), ale jak jest choć trochę śniegu to przynajmniej jest JASNO, bo światło ma się od czego odbijać.
Bez śniegu to masz gówniane błoto i
W sensie że jako dziecko nie trzeba nic robić? To i w dzisiejszych czasach tak jest, nic nowego


@kaaban: wiadomo, dzieci zupełnie inaczej odczuwają czas i tu nie ma dyskusji, ale mam wrażenie, że w czasach przedinternetowych też przez mniejszą ilość bodźców i szumu informacyjnego odczuwanie upływu czasu było zupełnie inne.
ja oczywiście nie demonizuję internetu ani nie uważam, że kiedyś o było a teraz to nima, ale po prostu wpływa