Wpis z mikrobloga

@Nutrition: jest poza YT jeszcze taka platforma jak Twitch o tam przed banem dwa lata temu był czołowym twórca w top10 napewno był a tak pozatym nie żaden gówno kontent on akurat tworzył najbardziej kretywny kontent przed banem
@Nutrition: akurat on w przeciwieństwie do innych kolegów xayoo na twitchu robił zajebisty content, chodzi o czasy przed banem czyli rok 2020 jego peak popularności, na spokojnie wykręcał ponad 5k ludzi co stream
@Pepe9248:
styczien - 218
luty - 325
marzec - 522
kwiecien - 1234
maj - 2424
czerwiec - 4295
lipiec - 3795
sierpien - 3319
wrzesien - 2643
pazdziernik - 2025
listopad - 1823
grudzien - 2438

Średnie widzów z poszczególnych miesięcy 2020 roku by streamerzy.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JihadJoe: chodzi mi głównie o wakacje, gdzie sama średnia ci właśnie pokazuje ponad 3k widzów, czyli realnie praktycznie co strima gdy coś robił miał ponad te 5k spokojnie, bliżej temu co mówiłem niż twoim 1/2k
@Pepe9248: Przecież w poprzedniej wiadomości napisałeś o roku 2020, a teraz robisz fikoł, tak żeby pasowało pod dane, które wysłałem. Średnia z roku 2020 to lekko ponad 2k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JihadJoe: ty jesteś głupi czy udajesz? napisałem peak popularności 2020 roku, czyli właśnie okres wakacyjny co widzisz, trzeba ci aż to tak dokładnie tłumaczyć? miałem dopisać, że chodzi o wakacje, ale nie sądziłem, że się ktoś o to #!$%@? i pisałem o liczbie ludzi co stream, gdzie znowu sam sobie zaprzeczasz bo nawet według średniej miesięcznej, a nie o to mi chodziło przekracza twoje niby max 1/2k