Wpis z mikrobloga

Spacerowa Statystyka Wzrostowa wydanie 8-77023
Trasa Pyrograd Główny-Polibuda Pyrogradzka

Pary, gdzie niebieski wyższy lub zbliżony do mojego wzrostu(182) i wyższy od różowej, a różnica wzrostu większa niż 20cm: 0

Pary, gdzie niebieski wyższy lub zbliżony mojego wzrostu, a różowa niższa i różnica wzrostu mniejsza niż 20cm: 7
Niebiescy do 190 wzrostu, z mordy w większości 6/10 i więcej, ulańców nie zaobserwowano. Różowe o wzroście 165+.

Pary, gdzie niebieski niższy niż ja i wyższy od różowej: 3
1 w opór nabity mięśniowo i wydziarany, 2 zrobiony na metala, 3 z mordy przeciętniak. Żaden poniżej 175 wzrostu.
Różowe 2 pierwszych zwykłe niczym niewyróżniające sie. We wszystkich parach różowe miały ponad 170 wzrostu. 2 pierwsze pary tłumaczy wbicie sie w nisze, ale co z 3? Różowa u 3 z kolei ponad przeciętnie atrakcyjna, co troche mogłoby sie kłócić z regułą, ale wątpliwości zostały rozwiane, gdy sie odezwała- wschodnie pochodzenie.

Nie odnotowano par, gdzie różowa była wyższa od niebieskiego.

#spacerystatystyczne #blackpill #incel #wzrost #przegryw
  • 8
@harold97: Ja też już z pół roku nie widziałem takiej pary, ale rzadko wychodzę z domu, także może akurat nie trafiłem na taką parę gdzie niebieski ma taki super charakter, że może sobie pozwolić na niższą partnerkę.