Wpis z mikrobloga

@rad666x: jeżeli powyższe sugestie naprawy nie pomogą sprawdziłbym w następnej kolejności przewody powietrza - miałem podobne objawy kiedyś i męczyłem się długo, aż trafiłem do specow od szwedzkich aut (był to Saab 9-3) i była dziurka w przewodzie powietrza. Naprawione w 10minut, 200zl za wiedzę (gościu po prostu wiedział czego szukać, zapłaciłem z uśmiechem na twarzy).
@CatHater: jak gość naprawił 'dziurkę w przewodzie powietrza' (wtf w ogóle przewód powietrza) w 10 min i to bez użycia części, skoro zapłaciłeś tylko za wiedzę i ewentualną robotę? Co to była za 'dziurka' i jakich odwiedzałeś wcześniej partaczy (obstawiam, że żadnych i koniecznie z pomocą internetu musiałeś sam) skoro do takiej głupoty byli aż potrzebni specjaliści od danej markii? xD i po trzecie primo ultimo, skoro kompletnie nie wiesz o
@Sszymon: wow, same przypuszczenia i oceny, brawo! Otóż mistrzu wszechwiedzy jak masz wezyk gumowy z dziurka to można to naprawić np rurka termokurczliwa. I tak tez zrobił mechanik. Dziurka byla nieduża i w słabo widocznym miejscu…

Ale ze partacze wcześniej naprawiali to akurat trafiłeś xD

Co do Twojego „wtf przewód powietrza” - wg Ciebie do silnika nie idzie powietrze? Nie jest potrzebny filtr powietrza i przewody/wężyki?
@CatHater: Rurką termokurczliwą to możesz co najwyżej objąć przewód podciśnienia. I daleko temu to powietrza, które potrzebuje silnik. Ba, jeśli naprawdę naprawiał wężyk podciśnienia kosztujący parę groszy zamiast go wymienić to niestety, ale trafiłeś na partacza i oszusta ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)