Wpis z mikrobloga

@imstucc: to chyba ciężko będzie, kucoin chyba nie wymagał żadnych potwierdzeń ale to się mogło zmienić bo już prawie każda giełda musiała to wprowadzić, pozostaje chyba tylko bitomat i potem ręcznie wymienianie na to co chcesz trzymać - w taki sposób jest to najbardziej anonimowe
sprawdź też https://kycnot.me/ tu jest lista giełd które nie wymagają żadnego dokumentu ale całkiem możliwe że nie zapłacisz tam kartą
@imstucc: nie znajdziesz takiej giełdy, która będzie miała spory ruch i nie będzie ryzyka, że się zawina w nocy z twoim hajsem. Dlaczego? bo takie są wymogi prawne i giełdy albo się do nich dostosowują albo nie mogą działać na terenie danego kraju.
@arkadi2020: jesteś pewny, że tam można wpłacać fiat i kupić btc bez potwierdzenia adresu?
Planuję zakupić i hodlować przez dłuższy


@arkadi2020: op mówił o fiatach. #!$%@? co to za maniera odpowiadania na pytanie kompletnie z dupy i potem "no ale ja pisałem o czym innym"
i przeczytałem cały ten twój komentarz i niby co? wypłata 2btc dziennie tym bardziej sugeruje, że da się tam wpłacić fiat i wypłacać btc.
@WhiskeyIHaze @hehehead @arkadi2020 @blazko Jeszcze żeby było jasne, samo KYC jestem w stanie zaakceptować jeśli chodzi o podawanie dowodu/paszportu, po prostu do potwierdzenia miejsca zamieszkania nie posiadam na swoje nazwisko żadnych rachunków. Widziałem, że niedawno jeszcze jakiś niższy lvl konta nawet na Krakenie dało się założyć z samym potwierdzeniem dowodem bez potwierdzania adresu, jednak to się zmieniło niestety.
@WhiskeyIHaze op mówił o braku potwierdzenia zamieszkania. To mu napisałem jak się da bez tego. A ty robisz gownoburze i szukasz dziury w całym. I to już nie pierwszy raz. @imstucc spróbuj coś kupić żeby ci wysłali fakturę z imieniem i nazwiskiem na twój adres. Kilku Mirków pisało że to przechodziło.

Możesz też spróbować z tym https://www.gov.pl/web/gov/pobierz-dokument-o-zameldowaniu

Tylko supportowi napisz o tej pieczęci elektronicznej. Nie wiem jak z kryptogieldami, ale na XTB
@arkadi2020: no jak jesteś mało inteligentny to się nie domyśliłeś, że potrzebuje tego do fiatów. inaczej dostałby pełno odpowiedzi o giełdach kompletnie bez kyc xd

spróbuj coś kupić żeby ci wysłali fakturę z imieniem i nazwiskiem na twój adres


@arkadi2020: giełdy mają listę dokumentów które mogą przyjąć podczas kyc/aml. Losowa faktura się do tego nie zalicza.
@imstucc: a konta w banku nie masz? statement powinien pomóc. A jak nie
@arkadi2020: to, że komuś coś zaliczyli nie zmienia tego co napisałem. Giełdy mają zestaw dokumentów, które mogą akceptować i to nie jest ich wymysł. jakiś chińczyk się #!$%@?ł bo po 12h na kopalni musiał jeszcze 6h jebnąć na supporcie i zaspany był.
Więc zwykły tępak bez umiejętności czytania ze zrozumieniem to ty.
Tak pomagasz, że chłopa wysyłasz na bybit, żeby potem jednak stwierdzić że bitomaty o tego lepsze a na końcu
@WhiskeyIHaze chyba się zesrales. Co ty tak przeżywasz?
Ale uściślijmy

bybit? Ale też raczej przez bitomat. Bez weryfikacji dzienna wypłata 2BTC

Podałem bitomaty może tam kupić za fiaty. Jeżeli interesowałyby go inne krypto to bybit bez weryfikacji.

Ty naprawdę o to masz problem?? przejdź się do lekarza.

Co do weryfikacji, nie wiem kto tam siedzi w supporcie, ale dla nich liczy się kasa i jak widać przechodziły takie faktury. Żyjesz w jakiejś
@arkadi2020: ja mam problem, że piszesz jakieś głupoty. prócz ciebie jeszcze dwie osoby mu odpowiedziały. Obie ogarnęły, że chłop potrzebuje kupić krypto za fiat ale nie może potwierdzić adresu.
Ty się zamotałeś z tym bybit, zadałem ci normalne pytanie, nie potrafiłeś normalnie odpowiedzieć tylko z jakimś tonem wyższości więc udowodniłem ci, że reprezentujesz poziom bruku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arkadi2020: jak każdy człowiek. wiem, że tego nie ogarniasz ale kiedyś nabierzesz doświadczenia życiowego i się przekonasz. tymczasem poćwicz czytanie ze zrozumieniem i wyciąganie logicznych wniosków z tego co przeczytałeś.
@WhiskeyIHaze stary ty myślisz że ktoś cię tu bierze na poważnie? Co drugi ma cię poblokowanego bo ty nie potrafisz normalnie dyskutować, tylko zaczynasz wyzywać.
A tak poza tym tak znasz się na procedurach że nie wiesz że adres z faktury jest im potrzebny do zweryfikowania aktualnego miejsca zamieszkania? Piszesz żeby spróbował :

Możesz też spróbować prawka bo w bankach to przechodzi jako potwierdzanie adresu a to te same procedury. Oczywiście wtedy
stary ty myślisz że ktoś cię tu bierze na poważnie? Co drugi ma cię poblokowanego bo ty nie potrafisz normalnie dyskutować, tylko zaczynasz wyzywać.


@arkadi2020: nie będę wołał tutaj ludzi żeby Ci udowodnić ze więcej osób tutaj mnie bierze na poważnie niż ciebie. Wręcz o tobie pewnie #!$%@? kto słyszał. ale zablokowanego to mnie ma może z 5 bywalców tagu. wyzywam tylko jak ktoś wcześniej wyzywał mnie.
Na prawku masz obowiązek
@WhiskeyIHaze o przepraszam jaka ważna osobistość mi się trafiła. A twoje wywiady w mediach to gdzie można poczytać? Wyzywasz jak ktoś cię pierwsze zaczął wyzywać? Pierwsze to ty poleciałeś o mało inteligentnym. Co do prawka to masz aktualny adres zamieszkania w momencie wydania. I jak masz prawko wydane 3 lata temu to ci nie potwierdza, choćbyś nie zmienił adresu zamieszkania. A giełdom chodzi o to żeby było potwierdzenie obecnego, dlatego potrzebują faktury
arkadi2020 - @WhiskeyIHaze o przepraszam jaka ważna osobistość mi się trafiła. A twoj...

źródło: comment_1660516762nfYnxoVH08g4YSMDdyvBje.jpg

Pobierz
I jak masz prawko wydane 3 lata temu to ci nie potwierdza,


@arkadi2020: czy ty serio nie potrafisz czytać? nawet sam wstawiłeś screen, który to potwierdza. że prawko przy zmianie adresu zamieszkania należy wymienić. Tak jest z każdym dokumentem rządowym, który zawiera adres. Czy to prawko, dowód czy paszport. Giełdy o tym wiedza.
no nie ma, podobnie jak dowód osobisty. Ja w obu dokumentach mam wpisany adres. na obu ten sam.
@WhiskeyIHaze: jak ty chłopie to wydedukowales z tego screena? Głowa mała co ty tu opowiadasz.
Tu masz https://autokult.pl/33574,obowiazkowa-wymiana-praw-jazdy-ale-kiedy-wyjasniamy-co-z-adresem-zamieszkania
Żebyś znowu czegoś nie wydedukowal wg twojej inteligentnej myśli załączam screena żeby było prościej, choć ty i tak wszystko poprzekrecasz.

Czy twoje dokumenty straciły ważność? Nie. Czy twoje dokumenty mogą przedstawiać nie aktualny stan faktyczny jeżeli chodzi o prawo jazdy TAK. I giełdy to wiedza.
arkadi2020 - @WhiskeyIHaze: jak ty chłopie to wydedukowales z tego screena? Głowa mał...

źródło: comment_1660518092IDNy1OsgLuWLY4hiZhGuDv.jpg

Pobierz