Wpis z mikrobloga

@WhiskeyIHaze: co do Biance to dalej FAQ jasno wyjaśnia co można uznać za dokument potwierdzający adres zamieszkania. Jeżeli prawo jazdy zostało wydane 3 miesiące temu, to nie ma adresu. Jeżeli nie ma adresu to nie ma potwierdzenia. Łapiesz czy za szybko??
Tu masz wpis sprzed 6 miesięcy
https://www.wykop.pl/wpis/63141373/czy-weryfikacja-na-binance-przez-prawo-jazdy-jest-/
Na dole screen z Biance.

Co do obrażania. Ty rozumiesz różnice między sugerowaniem a wyzywaniem? Grzecznie ci zwróciłem uwagę aby nie eskalować, bo
arkadi2020 - @WhiskeyIHaze: co do Biance to dalej FAQ jasno wyjaśnia co można uznać z...

źródło: comment_1660518505f0ztqaohJPZHmsOv1PZbhv.jpg

Pobierz
@arkadi2020: z zdania

zniknie więc obowiązek wymiany dokumentu w przypadku zmiany miejsca zamieszkania


Z tego zdania wynika, że wcześniej trzeba było wymieniać dokument przy zmianie adresu. więc musiał być aktualny. Wątpię, żeby giełdy sprawdzały czy w pl ten adres na prawku jest czy już go nie ma. Ale skoro jest
nie wiem gdzie ty się uczysz ale na miejscu twoich rodziców bym ich pozwał zwłaszcza jeśli nie powtarzałeś klasy żadnej.
To,
@arkadi2020: aha. czyli jak mam dowód wydany 3 lata temu to też nie ważny? musze lecieć do urzędu po nowy dowód, żeby konto założyć? ty jednak jesteś głupi jak but xd tam piszą o dokumentach typu listy.
To, że ktoś nie potrafił się zweryfikować prawkiem - zwłaszcza, że tam nie chodziło o adres - nic nie zmienia.
i już mi nie pisz kolejny raz tych samych głupot bo mi się nie
@WhiskeyIHaze wcześniej ale my dalej rozmawiamy o tym że napisałeś do OPa że potwierdzi prawem jazdy i wprowadziłem go w błąd. Zarzucasz mi błąd a sam lecisz ostro nawet, na chwilę nie pomyślisz żeby się wycofać tylko brniesz coraz bardziej. I dalej wyzywasz, ale to ty jesteś ten mądry i z klasą. Naprawdę smutne musisz mieć życie i trochę ci współczuję. Piszesz że nic nie zmienia a kilka postów poniżej pisałeś że
@WhiskeyIHaze o co znowu z tym dowodem chodzi? Mówimy o prawo jazdy. Dalej nie łapiesz dowód ma ważność i jest pełnoprawnym dokumentem tożsamości. Prawo jazdy nie musisz wymieniać po zmianie adresu i nie potwierdza niczego oprócz tego że masz uprawnienia do kierowania pojazdem. A gdzie zgubiłeś frazę "dokumenty musza być wydane w ciągu ostatnich 3 miesięcy"? Chyba kolego masz wylew bo zaczynasz się mocno kompromitować. Fajnie będzie jutro wrzucić screeny z naszej
@arkadi2020: ostatni raz do ciebie piszę i jak tego nie skumasz to całą noc czytaj ten wątek za karę i w końcu zrozumiesz.
Gdzie ja popełniłem błąd? wkleję ci co napisałem do opa oraz zaznaczę ważne fragmenty co byś nie przegapił.

a konta w banku nie masz? statement powinien pomóc. A jak nie masz to revolut sobie załóż na ten adres. Czasem przechodzi adres jak się miało w starym dowodzie. Możesz
@WhiskeyIHaze: co do mojego postu o WNXM. Fakt nie wiedziałem spytałem Mirka i mi udzielił normalnej odpowiedzi, ja podziękowałem i temat zakonczony. Moglbys wziąć przykład z tego Mirka co ładnie wszystko napisał, bez używania sobie. "Bo jak to można czegoś nie wiedziec". Nie wiem wszystkiego ale jak widzę błąd to nie oram się jeszcze bardziej tak jak ty. Nie uważam się za wszystkowiedzącego tak jak ty. I nie oram się jak
arkadi2020 - @WhiskeyIHaze: co do mojego postu o WNXM. Fakt nie wiedziałem spytałem M...

źródło: comment_1660520353lIBc8TEz94YaP2H81oApQw.jpg

Pobierz
@arkadi2020: przeczytałem. mi przeszło prawko, które wyrobiłem w dniu 18 urodzin, weryfikację adresu na binance robiłem z rok czy dwa temu. byłem po 30 wtedy. więc to prawko miało 12 lat i przeszło.
Co więcej przeszło też jako potwierdzenie adresu w revo.
@WhiskeyIHaze Jezu czy ty rozumiesz o czym jest wątek? Rzucasz się że źle powiedziałem, wyzywasz od głupich, mało inteligentnych itp. a sam mówisz OPowi źle. Co mnie obchodzi co było dwa lata temu? Teraz OPowi nie przejdzie, bo jest wyszczególnione że dokument ma być wystawiony najpóźniej 3 miesiące temu.
@arkadi2020: na bybit nie kupi za #!$%@? bez weryfikacji za fiaty. Prawko może mu przejdzie jak ma tam adres. rozumiesz różnicę? ja mu nie napisałem: prawko na bank, nie ma szans, ze nie przejdzie. tylko możesz też spróbować prawka.
serio poćwicz czytanie ze zrozumieniem i będzie ci łatwiej prowadzić dyskusje. Tymczasem ja już serio nie mam na ciebie czasu
@WhiskeyIHaze

bybit? Ale też raczej przez bitomat.


Zadałem mu pytanie czy bybit by mu odpowiadał, dopisałem że to raczej przez bitomat. Czego tu nie rozumiesz? Nie rozumiesz że poleciłem mu giełdę tylko że fiaty musi wlacic w bitomacie i ma więcej różnych krypto na giełdzie? Poza tym ja też nie pisałem "na bank rejestruj się na bybit". Zadałem pytanie czy takie coś by mu odpowiadało. Nie byłem przekonany na sto procent czy