Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#religie #kosciol #bekazkatoli #bekazpolakow
Wprowadziłem się na wiosnę do nowego domu na obrzeżach miasta i miałem do robienia jakieś prace koło domu (koszenie trawy, zajmowanie się ogrodem, przewożenie kamyczków, ogólnie robota lekka).
Wśród sąsiadów był 15 letni chłopak, zaproponowałem mu, ze mógłby sobie u mnie dorobić w soboty (tylko w weekendy mam czas, aby to ogarnąć). Pomagał mi od kwietnia do teraz, praktycznie co sobotę był u mnie od 10 do 18 i dostawał za to 200 zł. Widać, że był zadowolony, szczególnie, że pochodził z dosyć biednej rodziny (ojciec alkoholik, matka pracowała tylko dorywczo). Zawsze jak zamawiałem obiad to również jemu kupowałem, żona robiła mu kawę czy herbatę, widać, że mu zależało, bo robił cały czas. Kupił sobie telefon, rower i chciał odłożyć kasę na komputer. Trochę mi go było szkoda, a że miałem jeszcze w planach kilka rzeczy dookoła domu, to zaproponowałem mu, czy nie chciałby dodatkowo przychodzić w niedziele. Był mega zadowolony, nawet mi liczył ze jak tak pójdzie to do końca września będzie miał nowy komputer.
Był u mnie tylko jedna niedzielę tydzień temu. Wrócił do domu i po 15 minutach pojawił się u mnie jego ojciec. Gość był w furii, wyzywał mnie od bezbożników i groził policja, że mu syna wykorzystuję do pracy w niedzielę. Starałem mu się wytłumaczyć, że młody sam chciał pracować, żeby sobie kupić komputer, to ten jeszcze bardziej się nakręcał i stwierdził ze zrobię pieniędzmi z jego syna ateistę. Oznajmił mi, że syn już do mnie więcej nie przyjdzie, a on o wszystkim powie proboszczowi. Dzwoniłem do młodego wczoraj rano, spytać jak sytuacja to mi powiedział ze ojciec zabrał mu pieniądze które tydzień temu zarobił i zabronił mu do mnie przychodzić, bo go z domu wyrzuci… piękna Polska rodzinna miłość katolicka.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f8f7d75b034b7c89656515
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 122
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: to jak mój ojciec, który #!$%@?ł się ze nie chodzimy do kościoła i darł mordę i klął na wszystkich, a jak sam łaził to zawsze za kościołem walił wodę z kolegami xD Pan #!$%@? katolik na pokaz, jak go przyłapaliśmy to już mu się znudziło wyzywać nas od bezbożników
  • Odpowiedz
Ciekaw jestem, co Mirek ma powiedzieć księdzu? Pewnie,że chciał, żeby młody robił jakieś nieistotne pracę na tygodniu? XD Wasza nienawiść do osób wierzących zaczyna was zjadać od środka. I nie chce bronić ojca, że zabija chęć pracy u dziecka. Jednak jako sąsiad też bym się wkurzał, że nawet w tej jeden dzień nie ma ciszy, bo sąsiad musi #!$%@?ć piła spalinową, albo jakąś myjką. Przecież twórcą tego baitu ma pięć dni na
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: Bait,ale podkabluj tego typa proboszczowi jeśli to nie jest bait,że własnemu dziecku kasę ukradł pewnie na picie i niech księżulo pogada z tym typem.Możesz dodać,że szkoda ci było dzieciaka bo widać że robotny i może się wyrwać z tej patologii... A że sierpień to katolicki miesiąc uwaga: TRZEŹWOŚCI więc (powtórzę: jeśli to nie bait) to niech stary żul zacznie od siebie i przestanie pić.

Pamiętajcie wykopowe antyklerykalne antykościelne śmieszki
  • Odpowiedz
EleganckiTowarzysz: @pacmanek: miałem kłótnię o to, że przypomniałem ojcu jak mnie traktował za gówniaka.
Stary zaczął gadać coś o błędach w wychowywaniu, że każdemu mogło się to zdarzyć. No ogólnie starał się wybielić. Pytał się "a za co cię tak ojciec był". to mu powiedziałem "nie pamiętasz? To kup sobie tabletki na pamięć".

Mam teraz ponad 30 lat. Nie mam co się spinać o to, bo i tak nic mi
  • Odpowiedz
Zezowaty Zenek:

Wśród sąsiadów był 15 letni chłopak, zaproponowałem mu, ze mógłby sobie u mnie dorobić w soboty (tylko w weekendy mam czas, aby to ogarnąć). Pomagał mi od kwietnia do teraz, praktycznie co sobotę był u mnie od 10 do 18 i dostawał za to 200 zł.


25zł za godzinę jako pomocnik dla nieletniego? Tu przesadziłeś w tym tekście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
---

Zaakceptował:
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: też miałem awantury w domu że hej że w niedzielę jadlem mięso, stary mnie lać chciał. Raz mnie z domu #!$%@?ł bo nie chciałem w niedzielę iść do kościoła. Dziadkowie za to na mnie darli #!$%@? bo mieszkałem z dziewczyna bez ślubu i to nie po chrzescijansku i tak przy każdej wizycie u dziadków, aż przestałem ich odwiedzać. #!$%@? sekta pedofili w sukienkach
  • Odpowiedz