Wpis z mikrobloga

#ing #kredythipoteczny #hipoteka #bankowosc

Przed chwilą wnioskowałem o zawieszenie 8 rat kredytu w latach 2022-2023. Po wpisaniu kodu potwierdzenia, wywaliło błąd i wylogowało mnie z moje ing. Po zalogowaniu się ponownie do moje ing mam info, że zawieszono tylko najbliższą sierpniową ratę. Miał ktoś podobnie? Ing dziś nie pracuje i się nie dowiem ( ͠° °)
  • 8
@Scybulko: Jeśli masz zawieszoną większą liczbę rat, na harmonogramie zobaczysz, że tylko następna rata jest zawieszona. Kolejne raty zawiesimy zgodnie z Twoim wnioskiem. Informujemy o tym tutaj:
https://www.ing.pl/kontakt/pomoc-dla-kredytobiorcow/zawieszenie-splaty-kredytu-hipotecznego. W razie wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z czatem w Moim ING lub z infolinią hipoteczną: 32 357 00 57. Specjaliści są dla Ciebie dostępni w dni robocze od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00.
@Scybulko: Mailowo nie wysyłamy. Sprawdź zakładkę "Moje dokumenty" -> "Kredyty". Jeśli nie znajdziesz tam śladu po złożeniu wniosku, skontaktuj się z nami poprzez infolinię lub czat. Tutaj, niestety, nie będę w stanie tego sprawdzić.
@ING_Bank_Slaski: w moich dokumentach nie ma śladu w ogóle o kredycie, albo źle szukam. No nic, w zaplanowanych jest info tylko o płatności składki ubezpieczeniowej, a w zaświadczeniach jest info o złożonym wniosku. Pytam bo mi ten błąd wywaliło na stronie. No nic, zadzwonię we wtorek.
@Scybulko: Przepraszam. Poprzednio podałem niepełną ścieżkę. Sprawdź w "Moje dokumenty" -> "Dokumenty bankowe" -> "Kredyty". Z Twojego opisu wynika, że udało Ci się złożyć wniosek, ale nie zaszkodzi potwierdzić tego podczas kontaktu z infolinią lub czatem :)
@ING_Bank_Slaski: UPDATE

Raty za sierpień nie pobrało, ale zostanie pobrana we wrześniu, widoczna jest w zaplanowanych (po moim wniosku powinna być zawieszona). Nowego wniosku nie mogę złożyć, mam info że już go złożyłem ¯\_(ツ)_/¯ no nic, jutro zadzwonię na infolinię.