Wpis z mikrobloga

#seks #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #ankieta #zwiazki #slub #wesele #kredyt #redpill

Wykopki czy warto brać ślub (kredyt, dom, gówniaki, baba, #!$%@?ący teście, wesele, itp.)? Mam 31 lat i albo sobie racjonalizuje pewne rzeczy, albo serio nie ma to tyle sensu ile nam się wmawia.

warto czy nie warto?

  • tak 22.0% (178)
  • nie, życie kawalera to jest to 78.0% (631)

Oddanych głosów: 809

  • 50
  • Odpowiedz
@KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump: Ja ci powiem na swoim przykładzie - papier nie jest do niczego potrzebny, ułatwia jedynie niektóre sprawy urzędowe bo nasz kraj jeszcze nie dorósł do traktowania osób mieszkających razem jako rodziny.
Wesele? A na #!$%@? ci wesele?! Wesele nie jest dla ciebie tylko dla gości. Strata kasy. Lepiej weź obiad w restauracji z tymi z którymi chcesz świętować i po sprawie.
Co do baby - zależy na jaki egzemplarz
  • Odpowiedz
  • 0
Oczywiście narzekam na nie, ale po tygodniu bez nich (wyjazd wakacyjny) to mnie łapie deprecha. W zasadzie jedyne sensy mojego życia na tą chwilę.


@wykopek_n no i jesteś przykładem typowego normika. Taki sam jak 99% innego polactwa. Twoje życie nie ma żadnego sensu, więc robisz sobie gówniaka (albo dwa) i wtedy czujesz, że "masz po co żyć".

No zajebiste osiągnięcie, zalać szparę i po 9 miesiącach dostajesz od państwa jałmużnę 500+. Pewnie i tak jesteś #!$%@? rodzicem bo trudno umieć rozsądnie wychować dzieci będąc totalnym przecietniakiem, który nic w życiu nie osiągnął i nie ma żadnej wiedzy, zainteresowań i umiejętności.
  • Odpowiedz
  • 0
@KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump nie napisał tak.
Napisał za to, że narzeka na dzieci, nazwał kobiety "babami" i napisał "tą chwilę". Typowy przecietniak, robol z niskim IQ, niskimi zarobkami, niskimi ambicjami i brakiem jakiejkolwiek kreatywności.

Przedstawiciel Polactwa. Dlatego napisałem, że jest normikiem. Bo jest. Co do tego nie ma wątpliwości.

Jak tylko jego "baba" zabierze mu bachory (a to może nastąpić w dowolnej chwili i @wykopek_n nie ma na to żadnego wpływu) to
ziuaxa - @KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump nie napisał tak.
Napisał za to, że narzek...

źródło: comment_1660502966xPgNMVHAgIMz3UXDFGHMLC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump: wygląda to na niespełnione ambicje, wieczne lanie za gówniaka i obecny żal do wszystkich, którzy mają dzieci, problemy z babą albo niskie IQ. Nie tłumacz, bo nie zrozumie. Wyrobił sobie opinię na podstawie jednego komentarza, więc niech sobie dalej żyje w jego świecie.
  • Odpowiedz