Wpis z mikrobloga

Chce zacząć pykać w valoranta. Musze sobie jakiegoś maina dobrać. Co polecacie teraz? Nie ogarniam tych valorantowych mechanik. Chętnie pogram jakimś agentem, który dobrze współpracuje z czystym, solidnym aimem (2000 elo faceit w csgo). Wydaje mi się, że chamber się wpasowuje idealnie pod taki playstyle. Co sądzą eksperci z tagu? #valorant
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bipolar-: nie wiem jak z grywalnością chambera teraz bo dostał jakieś nerfy. Neon zajebista jest szczegolnie jej ściana. Sprawdź Reyne bo rowniez mocna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bipolar-: w ciągu całego sezonu, z zadaniami wszystkimi miesięcznymi, plus dziennie to tak myślę że 2 postacie na sezon, zależy ile gralbys dziennie
@Bipolar- dla mocnych aimowo to reyna na start tylko musisz dobrze pchać do przodu i używać skilli. Potem spróbuj jett jak już mniej więcej ogarniesz co i jak. Chamberem byś musiał trochę pożyć, dobry agent pod aim ale też nie możesz się odrazu #!$%@?ć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bipolar-: wm że post sprzed tygodnia ale jak jesteś świrem csowym bierz kayo, odnajdziesz się jak ryba w wodzie. Ma fleshe, odłamkowy etc.