Wpis z mikrobloga

Czyli można dowolnie kłamać tak długo jak można powiedzieć takie był "dane".


@ElonMuskKochamCie: Nie można kłamać, ale jeśli ktoś ma coś, o co może się oprzeć i jego źródło nie jest do tamtej pory obalone to ma to sens. Z resztą, martwe zwierzęta na brzegach Odry, setki ryb #!$%@? brzuchami do góry, ale TO NIE RTĘĆ, więc jeśli ktoś napisał że to rtęć to antypolak, pewnie z Izraela!!! XD
Tu to byś zatruł każdą rzekę w Polsce, byle zrobić na złość lewactwu i żeby dwóch chłopów nie szło za rekę po ulucy.


@Tymajster: Zwariowałeś? Szanuje zieleń i każde żyjące stworzenie (oprócz much i komarów)
No tak, musimy się ratować za granicą


@Tymajster: Dobra, ale wy to robicie przy każdej możliwej okazji. Dlatego napisałem; żebyście sprzedali własną matke tylko po to, aby Niemiec głaskał was po głowie ( i nie, nie mam nic do niemców - musze to pisać, bo to wykop i zaraz ktoś sie zesra, że mam coś do Niemców)

I tu nie chodzi tylko o rozpi##dol.

Lewaczki marzą o drugim ju es ej
@Mr_3nKi_:

wy to robicie przy każdej możliwej okazji

Pewnie nawet nie znasz oponenta, ale już go przypisujesz do pewnej grupy.

Dlatego napisałem; żebyście sprzedali własną matke

Ciąg dalszy.

musze to pisać, bo to wykop i zaraz ktoś sie zesra, że mam coś do Niemców

I tutaj kolejny przejaw oblężonej twierdzy. Coś w stylu "jestem atakowany, nie mogę się wypowiedzieć bo wszyscy dookoła czekają, żeby mnie zniszczyć" XD
Pewnie nawet nie znasz oponenta, ale już go przypisujesz do pewnej grupy.


@kasztanowcowiaczek: Znam.

I tutaj kolejny przejaw oblężonej twierdzy. Coś w stylu "jestem atakowany, nie mogę się wypowiedzieć bo wszyscy dookoła czekają, żeby mnie zniszczyć" XD


Myślisz, że napisałem to bez powodu? xD

Pomysł trochę xD. Miałem sobie odpuścić ten nawias, ale znam wykopków na wylot.