Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2367
Wyobraź sobie, dwa tygodnie temu pojechałeś że znajomymi lub rodzina, dziećmi na biwak i kapaliscie się w Odrze. Dwa dni później zaczynacie źle się czuć, no ale tak bywa może przewiało. Idzie do lekarza, dostajecie L4 i odpoczywacir. Za kilka dowiaduje się się, że rzeka w której się kapaliscie jest skażona rtęcią i prawdopodobnie umrzecie. Może koloryzuje ale #!$%@? mam przed oczami film Czarnobyl, jak tam też się zastanawiali co zrobić żeby informacja nie dostała się do społeczeństwa a w międzyczasie wysyłali strażaków do gaszenia. #odra #bekazpisu
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawdopodobnie umrzecie.
@Crisu:
Japie człowieku lecz się .
Po pierwsze ta rtęć (w śmiertelnym stężeniu ) to oczywisty fake jakkolwiek rtęć w niehomeopatycznym stężeniu była w odrze od pół wieku - teraz nagle zbadano to na okoliczność szukania przyczyny.
Zawsze była i nigdy nikomu to nie sprawiało problemów.
Po wtóre wyobraź sobie że warszawiacy pijo wodę z Wisły niezrażeni faktem że ja jak i milion innych odprowadzam tam mocz i
  • Odpowiedz
  • 0
No ale tak ma być, po kilkuset tysiącach nadmiarowych zgonów w ciągu ostatnich paru lat i całkowitym przemilczeniu tematu dalej nic nie trybi w móżdżku? To jest znacznie więcej niż na niejednej wojnie, w tym teraźniejszej pobliskiej.
  • Odpowiedz
@Crisu piekne sa obecne czasy, bo skrajni idioci sami sie z tym afiszuja, wiec sa dumni z bycia idiotami. Filtrowanie ludzi w zyciu jest super latwe :)
  • Odpowiedz
@Crisu:

Wyobraź sobie, dwa tygodnie temu pojechałeś że znajomymi lub rodzina, dziećmi na biwak i kapaliscie się w Odrze.


Czesto pijesz wode z rzeki na biwku podczas kompania się?
Tak z ciekawości pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A jak wyjdzie że to ruskie zrobiły to wtedy kaczora w dupe bedziesz całował, że tłumaczył wam kim jest ruski człowiek a nikt poza pis No nikt tego nie widział? Wystarczy znać historię żeby to wiedzieć
  • Odpowiedz
@Crisu: Kąpanie się w Odrze to jest jak podjąć próbę samobójczą. Co roku pływam sobie kajakiem po Odrze i potem nie mogę się domyć tego bródu i smrodu, bo zawsze trochę się człowiek pochlapie. Teraz po tej akcji już nigdy nie wsiąde na kajak
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie, dwa tygodnie temu pojechałeś że znajomymi lub rodzina, dziećmi na biwak i kapaliscie się w Odrze.


@Crisu: Nie jestem w stanie sobie wyobrazić kąpania się w jakiejkolwiek rzece o ile to nie jest jej początkowy bieg xD No ale ludzie są jacy są...
  • Odpowiedz