Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wykopowi rodzice help
co się kupuje chrześnicy na roczek?
chyba lubi tuptać i nie interesowały jej jak ją ostatnio widziałam żaden migające zabawki. Ostatnio jak kupiłam jej klocki to je jadła i rzucała xdd
#dzieci #zabawki #rodzicielstwo
  • 17
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: tablica manipulacyjna, drewniany pchacz, prosta sortowanka (fajna jest drewniana od Janod, 3 elementy), drewniane zabawki z ikei: wieża, klocki drewniane, przebijanka. Balon z helem! xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zaba34: no właśnie tak się zastanawiałam nad jakimś pchaczem albo wózkiem dla lalek przez to że tak zapierdziela wszędzie i się wywraca co chwilę i na miejscu nie usiedzi. Z drugiej strony dla mnie najpraktyczniejszy byłby po prostu hajs szczególnie że nikt oficjalnie mnie na nic nie zapraszał xd trochę mi głupio pieniądze dawać
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: z hajsem różnie bywa :P z jednej strony wiadomo, ze rodzice wiedza najlepiej co dziecku potrzeba, z drugiej mogą przepierdzielic xD
Na rok to i tak dziecko jeszcze nie kuma, ale już prezentem bawić się będzie. Za rok już się serio ucieszy :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Natna213: fajnie by było gdyby się zamknęło w 200 zł ale jeśli coś będzie naprawdę mega super to przeboleje troszku więcej
Zerknę jutro, dziękuję
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: Najważniejsze żeby zabawka była duża, głośna, grała melodyjki i waliła światełkami po oczach.

A jak znajdziesz taką, że w tej serii będzie kilkanaście różnych i dziecko będzie potem chciało całą kolekcję to już na pewno rodzice będą wniebowzięci( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz