Wpis z mikrobloga

#apple #ios #android
Ale gniję xD

Ajfoniarze ucieszeni, że będą widzieć stan baterii, a gdy rok temu dodałem ten wpis, w którym narzekałem na różne rzeczy w iPhonach, między innymi na brak widocznego stopnia naładowania baterii, to tak mi pisali xD:

masz nawyki i potrzeby korzystania z telefonu jakby to był rok 2010 a nie 2021, więc najwyraźniej nie jesteś w grupie docelowej tego sprzętu.

Wszystkie te rzeczy nigdy mi nie przeszkadzały chociaż w najmniejszym stopniu.

Procent baterii to pierdoła, o której bym nawet nie pomyślał szczerze.

tak to prawda w moim 11promax nie pokazuje procentów baterii.. a nie czekaj… jednak pokazuje [wkleja zdjęcie pulpitu z widżetem XDDD]

Ja codziennie żałuje zakupu Iphone’a przez to że żeby zobaczyć procent baterii muszę zrobić jeden ruch więcej palcem niż mieć go na pasku. #!$%@? straciłem przez to łącznie jakieś 12 sekund mojego życia, o ile ono by było lepsze gdybym miał ten procent na pasku.

XD Nie wiem czy mam to komentować. Może po prostu zajrzyj do ustawień wyświetlania. Jest taka możliwość i normalnie obok baterii masz procent. [tylko w zabytkowych iphone 8 i starszych]

nie jestem biedusem Polaczkiem i noszę iPhona a jak potrzebuję sobie sprawdzić procenty baterii to do tego noszę Androida

Też mi tego brakowało na początku, ale szybko zdasz sobie sprawę, że kontrolowanie stanu baterii co do % przydaje się tylko na Androidzie


Stan baterii i tak masz na ekranie, ale być może wyszło im z badań, że dla 98% użytkowników wystarcza ikonka poziomu baterii, a te 2% jak musi koniecznie widzieć cały czas dokładny procent naładowania baterii to. może sobie wrzucić widget baterii na stronę główną, albo niech se kupią androida.
Kliko - #apple #ios #android
Ale gniję xD

Ajfoniarze ucieszeni, że będą widzieć s...

źródło: comment_1660255433pcGT8QRwlF5ly1FobBlyjO.jpg

Pobierz
  • 47
@Kliko: oho pseudoandroidziarz… Owszem iPhone z notchem nie miał wskaźnika, więc dla mnie to „fajne” rozwiązanie. A to, że Android miał już to kilkadziesiąt lat przed Chrystusem to wprowadzone, nie moja wina. Apple ma takich niesamowitych inżynierów z Cupertino i dopiero to wprowadzają wraz z oficjalną wersją iOS 16 ¯_(ツ)_/¯
@MamByleJakiNick: @Kliko bo bateria trzyma dłużej niż 12h, ba dum tss. Poza tym jaką różnice robi czy masz aktualnie 57% czy 55% - serio nie macie większych problemów niż ikonka baterii w telefonie obcych ludzi?

PS. Wystarczy przejechać lekko palcem z prawej i się wyświetla ten % jak bardzo potrzebujesz no ale wiem, że Xiaomi Redmi 12 Ultra Pro T NFC pokazuje też prędkość transmisji, datę w kalendarzu majów, amperaż ładowania
@Kliko: Musisz zrozumieć jedna rzecz. Android to największe gowno jakie istnieje na telefonach i dla ajfoniarzy takie #!$%@? nie maja znaczenia, bo ogólny rozrachunek i tak jest na korzyść iosa.

Dodali ten procent, fajnie sam włączyłem, ale to jest pierdoła