Wpis z mikrobloga

Ja wam powiem tako jedno eee rzecz... za dwie godziny zaczynamy eee rewanżowe mecze w czeciej rundzie kwalifikacji Konferens Lyg. Panowie powiedźcie mi jak to eee jest, żeście przez tyle lat mówili, że U...eee...EFA jest be, że UEFA się nie na...? Nie nadaje, brawo Rom... Basso. Wyście tyle eee mówili, że na co komu czeci puchar, że to puchar pasz...tetowej, że tam chyba będą graly drużyny eee z jakeyś Malty i Gibral...? Gibraltaru. A panowie fakty są take, że jakbyśmy eee nie wprowadzili Konferens, to polske drużyny byłyby już po pu? po pucharach, zgadza się. Co takego? Że by grali w kwalifikacjach Ligi eee Europy? To sobie eee sprawdźcie jak w ostatnich latach te kwalifikacje szły. Ale Tomek... Ale Tomek poczekaj. Bo ty mówisz, żem eee przez 9 lat byłem prezesem Pe Zet Pe eee eN... ale co ja mogłem? Panowie umówmy się, jako eee prezes PZPN ja nie mogę od...powiadać za wyniki polskich drużyn. Ale ja wam przypomnę panowie, żeśmy za eee moyej kadencji wpro...wadzili wiele rozwiązań, które cieszyły się ogromną po? popularnością. AMO, ZAMO, eee MAMO, CLJ, certyfikacje a... akademii, Pro Junior Sys..tem. Ale wy się tutej pytacie, co z tym Lechem? Panowie, Lech jest w trudnej eee sytuacji. Wyście ich już eee przed meczem po... pogrzebaly. Wy tyle mówicie, że pierwszy mecz to była że... żenada, kompromitacja, ha? hańba. Panowie, ja trochę w pyłkę grałem, ja to piłke eee rozumie, i ja wam powem tako rzecz, że to jest tylko eee sport. Wy się śmiejecie, że Islandia, że wikingowie... a to panowie eee niewygodny rywal jest. Oni mieli przecież eee kapitana, co się wybił na arenie międzynarodowej, Ragnara...? Lodbroka, zgadza się. I panowie to nie jest tak, że my eee mamy z góry wygrać każdy mecz, bo nas jest więcej, bo my jesteśmy większym eee krajem. Anglicy się o tym prze...konali w X wieku, brawo. A pyłka to jest gra, gdzie na boisku jest jedenastu na...? jedenastu. Więc jake to ma eee znaczenie, że Islandia ma mniej niż pół miliona, a my czydzieści osiem? My sobie panowie musimy uzmysłowić, że eee szczytowe osiągnięcia polskiej piłki już za...? Za nami. Kedy przypadł nasz złoty wiek? Co proszę? Janusz, ale jak w XVI wieku?! Ja sobie eee nie przypominam, żebym był wtedy pre... prezesem. I ja tutej powiem, że teraz to się eee Cezary musi wy... kazać, co by podciągnąć poziom polskej piłki. Co takiego? Że co mówiłem?! Że prezes nie odpo...wiada?! No nie panowie, tak to my eee nie będziemy rozmawiać.

#mecz #kanalbekowy
Pobierz
źródło: comment_1660226549JAuUDXOfp8CgptOtOHNMi4.jpg
  • 9
@Matpiotr:

Tomku, eee Tomeczku, ja ci jako starszy kolega powiem tako prawdę... ty się ciągle pytasz, dlaczego my jesteśmy eee tacy słabi, co jest nieprawdą. Oczywiście, że jesteśmy słabi, ale problem z eee polskimi drużynami jest inny. My od lat żyjemy eee przeświadczeniem, że my jesteśmy tacy mocni, że polska pyłka to eee uśpiony gigant. Wy się chełpicie eee przetargiem na czysta milionów co to ostatnia drużyna w Anglii dostaje, a
Pobierz
źródło: comment_1660228710VIcxPbbenRUNObbM8cy4AA.jpg
@Matpiotr:

Tomku, eee ja ci powiem jedno rzecz. Ty jesteś medialna bestia. Ty jesteś bystry, ty jesteś eee inteligentny, ale w tym eee momencie to żeś przestrzelił jak kulą w...? W płot, brawo Basso. Po pierwsze to co ma miejsce eee polskiej lygi do pracy moyej jako prezesa albo calego Pe Zet Pe eee eN? Ja żem tu mówil eee przecież, że PZPN nie zorganizuje ci eee pracy całego klubu, nie
Pobierz
źródło: comment_166022965328hX9QkNh0K3qCtwHpHH8X.jpg