Wpis z mikrobloga

przecież sam pierwszy tu byłeś obłąkany na punkcie różnego rodzaju zakazów rządowych


@Towarzysz_Pawulon: XDDD Szczególnie, żę mam konto od 5 miesięcy xD

I nie, nie będę szukał teraz żadnych screenów na to


Bo byś nie znalazł. Ty już poważnie zacząłeś wierzyć we własne chochoły, czy o co chodzi? Zdecydowana większość covidowych treści, tak z 9/10 znalezisk, to tutaj idzie od wykopowych szurów. Widzę, że już się zaczęło mylić to, co sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aegispolis: nie będę ci nic szukał, jak nie masz honoru żeby przyznać się że ze mną pisałeś to twój problem, ja honor mam więc nawet takich trolli nie daje na #czarnolisto

Ty w ogóle #!$%@?łeś 4,5k punktów na mikroblogu w 5 miesięcy xD

Niezły wynik chyba nawet nikt na #przegryw tyle nie był w stanie zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Towarzysz_Pawulon: no bo ja dobrze wiem, że tego nie było. Ty też to wiesz, ale nie przyznasz, bo za mały jesteś nawet na coś takiego xD i to twierdząc, że komentuje pod twoimi wpisami, a więc znalezienie tego zajeloby ci jakieś 5 sekund xD

I to tak bardzo wiesz, że przegrałeś, że zostaje ci jakieś ad personam. Więc przyznajesz, że jednak profil mój przeszukałes, ale nic nie znalazłes? ( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aegispolis: spojrzałem tylko ile masz akcji na mikroblogu, nie mam w ogóle ochoty na stalkowanie nic nie znaczącego trolla

I to tak bardzo wiesz, że przegrałeś,


Co niby przegrałem? To nie był wgl temat wpisu, gdyby faktycznie było to dla mnietak niewygodne to dałbym cię na czarno i tyle, ale jak już wspomniałem nie jestem neuropkiem
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.