Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Hej! Zachęcony i zainspirowany przez Was w wiadomościach prywatnych rozpocząłem właśnie sprzedaż własnych growkitów GoldenTeacher. Jeśli ktokolwiek z Was ma ochotę kupić bezpośrednio od polskiego producenta, to zapraszam do kontaktu na priv :)

Growkity przygotowuje w sterylnych warunkach, bazując wyłącznie na najlepszej dostępnej genetyce tego gatunku.
Zestaw zawiera wszystko, co jest potrzebne do wystartowania, tj. worek z łatą filtracyjną umożliwiającą prawidłową wymianę gazową, pudełko 560ml ze skolonizowanym przez grzybnię podłożem oraz instrukcję.

Cena na tę chwilę promocyjna bo jedynie 120 zł + koszt przesyłki (preferowany paczkomat).
Za podobną cenę dostaniecie na rynku znacznie mniejsze opakowania, tj. o pojemności 250 - 280 ml.

#psychodeliki
#psylocybina
#grzyby
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adrien: mam jeszcze wersję 280 ml, w cenie 70 zł + przesyłka.

Ceny poniżej rynkowej przy identycznych warunkach wykonania i tej samej jakości użytych komponentów to chyba nie wygórowana oferta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@boguslaw-de-cubalibre: grzybnia w 100% jest legalna i możesz używać jej legalnie do celów badawczych, np. pod mikroskopem. Tylko musisz uważać, by nie zaczęły wzrastać Ci owocniki grzybów, które zawierają psychoaktywną psylocybine bo wtedy to już przestaje być legalne ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@boguslaw-de-cubalibre: łysiczki rosną w Polsce ale wyłącznie sezonowo. Growkit daje przewagę, że możesz mieć ich źródło dosłownie przez cały rok :)

No i to jednak też inny gatunek od łysiczek
  • Odpowiedz
@okurcze: czy inne rynkowe sa faktycznie rynkowe to juz inna sprawa :-) , fajnie fajnie , to dobry biznes jest , i w sumie perpetuum mobile , jak sie troche wiedzy zglebi. Bede sie odzywal na prv, bo nie mam teraz czasu zajmowac sie grzybniami , zobaczymy co szanowny majster tam wykombinował. :-) jest jedna nisza w tym swiecie , lysiczki lancetowate , nasze polskie , nie darady dostac takiego growa
  • Odpowiedz