Wpis z mikrobloga

@porque: Na stronie rozklad.pkp.pl w szczegółach połączenia masz zakładkę "cena".

Bilet normalny z Poznania Głównego do Inowrocławia kosztuje 37,00zł w 2 klasie TLK lub 22,00zł w Regio.

Nic taniej nie będzie przez neta raczej, chyba, ze jedziesz InterRegio (bodajże są 2 na dobę).
@wtf24:

@gaska: dzięki tylko ze zawsze patrzyłem na ich stronę i kliknąłem cenę i nigdy jej doszukać sie nie mogłem. W sumie tlk 2 złote drożej niż autobus a mniej niż 2h a 3h czy wiecej jak jakiś korek czy cos to jednak różnica xD
@porque: gdzie Ty szukasz? rozklad-pkp.pl, tutaj wpisujesz swoje stacje i na dole w szczegółach masz cenę po kliknięciu. Bilety na stronie przewoznika, czyli intercity albo pr.
@gaska: dzieki :D trzeba szukac regionalnych? jak rozumiem na stacji bedzie taka sama cena jak na stronie i bede mogl kupic 2 normalne w przewozach regionalnych :D
@porque: TLK to Intercity, Regio, RegioEkspresy i Interregio to Przewozy Regionalne. Tutaj wklejales 2x TLK, więc Intercity. Na stacji kupisz po tej samej cenie, mow tylko w okienku na który pociąg.
@gaska: ok dzieki. Regionalne przewozy maja spoko ceny chyba. W porównaniu z inter o polowe taniej. A ludzie ze znizszki to juz w ogóle xD chyba ze to tak mi sie tylko zdaje. Ale i tak 2 razy taniej niż intercity