Wpis z mikrobloga

Ze 3 miesiące temu wyleczyłem się z korwinizmu (26 here). Wszyscy znajomi/rodzina wiedzieli, że byłem fanem krula. I teraz jak z kimś się widzę i wjeżdża polityka, to aż czuję taką cringuwe że aż ciary. Unikam tematu. Z jednej strony wstyd że popierałem konfe z drugiej wstyd podnieś rękę i się przyznać do błędu. Ktoś też tak miał?

#konfederacja #korwin #bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #4konserwy #pytanie #ukraina #polityka
  • 78
Nie myli się tylko ten, co nic nie robi, a ewolucja poglądów to znak zdrowego umysłu.

@aegispolis: Demencja absolutnie nie jest znakiem zdrowego umysłu, wręcz przeciwnie.

Poczekam, aż twoje poglądy "ewoluują" i przeprosisz za bronienie tej oszustki, która oskarżyła bezpodstawnie tatuażystę o gwałt.
No i wolę żyć w Danii


@#!$%@?: jeśli nie jesteś specjalista to okej, jest to fajnie miejsce do życia, ale jeśli jesteś specjalistą i masz jakąś wiedzę np w IT to Dania to jedno z najgorszych miejsc do życia bo prawie połowa twoich pieniędzy po prostu zostanie ci zabrana, a tam fiskus jest gorszy niż w Polsce

poza tym pro tip - można popierać wolny rynek nie będąc korwinistą, ja sam już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@#!$%@?: trochę późno, ja się wyleczyłem mając koło 18 lat, ale zrozumiałe że każdy przez życie przechodzi inaczej i widocznie mnie wcześniej dopadły sytuacje w których człowiek zaczyna rozumieć jaki bełkot wydobywa się z Koewina
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@#!$%@?: miałem tak ale nie było mi wstyd się przyznać do błędu. Byłem wręcz dumny i traktowałem to jako swoje intelektualne zwycięstwo. Także że śmiałem się z siebie otwarcie i mówiłem że no cóż, byłem głupi.

Wg mnie robimy sobie kuku intelektualne wstydząc się błędów zamiast celebrować że z nich wyszliśmy.
@#!$%@? Ja otwarcie mówię, że byłem głupi i nie miałem racji, że popierałem konfederacje. Być może ktoś dzięki temu też się odważy.