Wpis z mikrobloga

Odkąd zaczęłam oglądać azjatyckie seriale świat wokół wydaje mi się obrzydliwy, szczególnie wykop - pełny wzajemnej nienawiści, przemocy, wyuzdania, nieposzanowania i obrażania kobiet. Dodam że zawsze oglądałam raczej pełne seksu i przemocy seriale, ale nie wciągały mnie tak jak teraz te azjatyckie. Włączam sobie taką kdramę i przez 30 odcinków w napięciu czekam na pierwszy pocałunek bohaterów i zawału dostaje jak główny bohater chwyci dziewczynę za ucho xD tak trzymają w napięciu. Piękne jest to że kładą nacisk na dobre serce, ciężką pracę, oddanie, odwagę i poświęcenie. Bardzo szanuje się i słucha starszych. Niewinność - tego brakuje zachodnim produkcjom. Jak to się stało że ta cecha uchodzi teraz za słabość, skoro jest jedną z najpiękniejszych rzeczy jaką można w sobie zachować? Ehh
#seriale #przemyslenia #kdrama #azja #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
oszty - Odkąd zaczęłam oglądać azjatyckie seriale świat wokół wydaje mi się obrzydliw...

źródło: comment_1660210729rmKd4TlHU4qB6p7Et21e5b.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oszty: ta, i przez takie podejście mają 0,9 dziecka na kobietę ;)

To odwrócona haremówka czy parka + grupa przyjaciół?
  • Odpowiedz
@oszty: Azjatycki odpowiednik naszej telenoweli. Jak każdy styl kina mocno przerysowany w swoją stronę. A po kilku maratonach takiego kina kobiety mają oderwane od rzeczywistości postrzeganie życia codziennego i związku ( ͡° ʖ̯ ͡°). To trochę straszne jak tv pierze mózg bo potem musisz taką osobę wyprowadzać z poważnego błędu w jakim żyje.
  • Odpowiedz
@Dioromeh: no właśnie mówie raczej o negatywnym wpływie popularnych zachodnich seriali w Polsce promujących alko narkotyki i rozwiązłość, nie mających praktycznie żadnego przesłania. Te azjatyckie dobrze wpływają na pozytywne wartości i wiarę w człowieka.
  • Odpowiedz
@oszty: ale absolutnie nie oddają rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°) zachodnie produkcje... Przez chwilową mam nadzieję poprawność polityczną są jakie są... Denne
  • Odpowiedz
@oszty: może jedynie w kwestii nudnej codzienności którą sporo ludzi ma problem znieść a już nie mówiąc o życiu w niej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wiem wiem, seriale ogląda się po to żeby nie oglądać swojego życia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz