Wpis z mikrobloga

@Mellisuga: To zależy na jakiej linii chcesz grać. Do lasu bierz coś co ma łatwe leczenie, WW, Xin itd. nimi łatwo nauczyć sie grać w lesie.

A na inne linie to ciężko powiedzieć, na pewno nie warto brać postaci trudnych takich jak Ryze, Azir itd. i chyba właśnie łatwiej szukać to czegoś warto unikać, a nie to czym warto grać.

Na pewno jest trochę oklepanych picków jak np. Caitlyn na
  • Odpowiedz
@Mellisuga: Trundle,renekton,irelia,gwen,viego,sett,kayn,camille,kled,illaoi,tahm kench,gnar,aatrox,zac,diana,hecarim,fiora,volibear,wukong,yorick,lee sin,nocturne,jarvan,renekton,swain,gangplank,garen,kassadin,malphite,mordekaiser,malzahar,olaf,pantheon,udyr,urgot,xin,vladimir najłatwiejsze postacie w grze wszystkie które wymieniłem mogą bardzo łatwo zabijać solo i nie wymagają żadnych umiejętności
  • Odpowiedz
@damian-twoj-stary: @lomszyk: @Murasame: najlepiej to wychodzi mi chyba na topie, jak grałem nasusem. Kiedyś grałem sporo adc, ale teraz mi jakoś nie idzie.
Mam jeszcze inne pytanie, jak zdobywać te niebieskie esencje? Parę lat temu, jak grałem to co mecz się dostawało, teraz wyświetla mi, że niby jakiś pojemnik mi poleciał z bohaterem a nic nie mam, esencje też nie wpadają, to jak mam postacie kupić
  • Odpowiedz