Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przyjechała ciotka, taka ciotka z co jest raczej biedna ale zadbana. I opowiada o tym że z synem co ma 15 lat jeździ do ortopedy i dietetyka bo młody nie tyje i ma krzywe plecy a starszej córce załatwiła aparat na zęby.

I w sumie nic nie mam do kuzynów, ani do ciotki. Ale za każdym razem gdy słyszę takie coś od razu robię się zły na rodziców. Ci mimo że zawsze dobrze zarabiali całe życie mieli mnie w dupie i powtarzali że mam sobie chorób nie wymyślać ( ͡° ʖ̯ ͡°) A jak na jakiejś kontroli w szkole pielęgniarka powiedziała że muszę iść do ortopedy to matka uznała że to przecież samo mi przejdzie.

Teraz mam 24 lata, garba i krzywe zęby. Dentystę jeszcze jakoś wcześnie zacząłem ogarniać na nfz, ale w wieku 19 lat ortopeda powiedział mi ile kosztują wizyty i że to w sumie niewiele da bo takie wady powinno się leczyć zdecydowanie wcześniej a teraz to najlepsza by była operacja która w moim przypadku jest ryzykowna ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zdrowie #rodzice ##!$%@?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f221f7a4dc98cbbd41f979
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 1