Wpis z mikrobloga

@Yankes190: @Jarem12: ja wiem, że zabrzmię jak z pasty, ale weź uzbieraj i dołóż np. na Ergohumana. XD Sam kiedyś kupiłem "krzesło gejmingowe" za 300 zł (kilka lat temu, więc dzisiejsze 550-600) i jak wróciłem do domu rodzinnego, gdzie ten cud techniki stoi, to mi plecy płakały krokodylimi łzami. Wykosztowałem się na porządny fotel biurowy za 2 kafle i problemem stało się to, że często zapominam wstać i nogi cierpną
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fenrirr: Cytując klasyka: "U mnie działa". Pracuje po kilkanaście godzin czasem i nie ma problemu. A plecy mam zjechane od fizycznej pracy i jeszcze od auta. Od czasu jak mam Markusa to plecy bolą mnie raz na miesiąc i to nie zawsze
@Yankes190: jak ciśnie bieda to dozbieraj tylko do Markusa, jak bogactwo to do Ergohumana albo diablo master. Na Markusie siedziałem 5 lat i było ok poza regulacją lędźwi. Ergohumana polecam przymierzyć przed zakupem bo bardzo zależy od sylwetki, możesz być już na niego za wysoki.
@Fenrirr:

ja wiem, że zabrzmię jak z pasty, ale weź uzbieraj i dołóż np. na Ergohumana. XD


TO ZES MU #!$%@? DORADZIL XD

ergohuman moglby robic rownie dobrze za narzedzie tortur, jakby kogos na nim usadzic, taki jest wygodny xD

usiadlem na markusie w biurze i bylo elegancko, jedynie srednie wsparcie ledzwi jak sie odchyli chlop

@keton22:

Ergohumana polecam przymierzyć przed zakupem bo bardzo zależy od sylwetki, możesz być już
ergohuman moglby robic rownie dobrze za narzedzie tortur, jakby kogos na nim usadzic, taki jest wygodny xD


@wybacz:

markus to przehajpowane gówno, nie kupuj go.

polecający go siedzieli wcześniej chyba tylko na drewnianych ławkach w szkole


@cucaracha: > Markus to się nadaje co najwyżej do trzymania na nim ciuchów przerzuconych z łóżka, ergonomia zwykłego krzesła obitego tapicerką

@Zabi96:

#!$%@? xD Zapytaj o coś na wykopie haha
@Yankes190: nie lepiej trochę dołożyć i kupić jakiegoś Hermana Millera? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na serio to te gamingowe gówna są najgorsze, bo połowa ceny idzie w wygląd, czyli dostajesz #!$%@? krzesło w innej oprawie wizualnej. Jeśli nie streamujesz i nie musisz się tym flexować, nie ma sensu kupować takiego