Wpis z mikrobloga

Cześć, wybaczcie że tak późno dzisiaj, miało być coś innego ale z racji wspaniałego działania wykopu postanowiłem zostawić to na raz następny, dzisiaj natomiast podzielę się kolejnym przyznaniem się Konfiarza do bycia pisowcem. Jeszcze raz przepraszam że tak na #!$%@? dzisiaj ale naprawdę straciłem za dużo sił w walce z tym portalem, postaram się by następnym razem było lepiej, no chyba że znowu wykop będzie działał jak gówno.

#codziennykonfiarz 22/??? <- Tag do obserwowania

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji #mimowszystkoduda #heheszki #neuropa #l3stko #plackojad #polityka
D.....r - Cześć, wybaczcie że tak późno dzisiaj, miało być coś innego ale z racji wsp...

źródło: comment_1660127441xJ3MQDt3qtKEA88afGZ5A7.jpg

Pobierz
  • 1
@Devhar: Klasyczny dla konfiarzy dowód anegdotyczny. O ileż życie jest łatwiejsze, gdy można powiedzieć że samemu się o tym nie słyszało, więc to nie istnieje. Ostatnio słuchałem hejt parku z korwinem(przemogłem się bo wcześniej było to dla mnie za mocne) i zwróciłem uwagę, że dosłownie wszystkie "argumenty" które wypowiada bazują na anegdotach lub cherry pickingu. Zawiodłem się na stanowskim, że mu tego nie wytknął bo o to aż się momentami prosiło.