Wpis z mikrobloga

Jedzie wolniej: Wyprzedzam element krajobrazu, który przesuwa się nieco wolniej niż tło.

Jedzie szybciej: - dawaj przede mnie, chce posłuchać wydechu, wąchaj spaliny bo zaraz tym gruzem się rozwalisz i będę stał w korku.

Jedzie tak samo:


@chigcht: @SaintWykopek:
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: w gierkach multiplayer jest to samo:
- ci lepsi ode mnie to pozbawione zycia noulajfy, ktore graja 30 godzin na dobe, a dany tytul to wszystko, co maja

- ci slabsi ode mnie natomiast to banda j------h noobow, ktorzy nie powinni w to grac, bo przeszkadzaja dobrym graczom jak ja xD
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: A ja mam w------e, jadę swoim tempem, niezbyt szybkim, w miarę zgodnym z przepisami, mandaty za drogie, po za tym z wiekiem bardziej cenie swoje bezpieczeństwo i rodziny, niż to że dojadę gdzieś 5 minut wczesniej. Jak komuś się śpieszy to chętnie zjeżdżam i puszczam niech jedzie.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: polecam tempomat, nawet w mieście. Jedziesz sobie tyle ile założyłeś, nie kusi żeby przyspieszać, a jak ktoś chce wyprzedzać, to niech sobie wyprzedza. Mniej stresu, życie szczęśliwsze i dłuższe ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@missioncritical: Tempomat w mieście, no na pewno. Prędzej limiter, chyba że mowa o obwodnicy miasta. Poza tym nie ma problemu z przyspieszaniem na tempomacie, nogę i tak musisz trzymać na pedałach, chowanie pod pedały to w mieście prosta droga do wypadku.
  • Odpowiedz
@arpi: Co Ty opowiadasz? XD Ustawiam sobie tempomat na 55, przy starcie czekam na drugi bieg, wciskam przycisk i samochód sam przyśpiesza. Nogę mam i tak tuż przed pedałem i zawsze hamuję na czas (Ty trzymasz nogi pod pedałami? To faktycznie może być niebezpieczne, ruch jest dość długi). Przyciskami reguluję sobie prędkość jazdy. Jak ktoś nie potrafi się skupić na drodze to i bez tempomatu w coś przywali. Tempomat z
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Wyprzedzanie (i bycie wyprzedzanym) traktuje jako gre na drodze. Nie mam problemu z tym, żeby mnie ktoś wyprzedził, ale ...
Na całej trasie nie mogę zostać wyprzedzony więcej razy niż sam wyprzedziłem inne pojazdy - inaczej moje ego zostanie naruszone. Tak zostałem wychowany.
  • Odpowiedz