Wpis z mikrobloga

@Armo11: smutne
Dodam, że obok mnie mieszkają dwie ukrainki które mają mężów w obronie terytorialnej i... 2-3 tygodnie temu podjęły decyzję o rozwodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ImNewHere: bo mężów ciągle nie ma w domu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a niby skąd wiesz ze podjęły i co mieszkają razem i obie się rozwodzą? niezamezne, które wyjechały to pewnie częściowo próbują sobie znaleźć kogoś i ułożyć życie, ale no na pewno nie wszystkie. Statystyki zawieranych na Ukrainie małżeństw rosną że względu na wojnę
  • Odpowiedz
@wrobel28 co się srasz typie ? Dowiedziałem się o tym 2-3 tygodnie temu a że trzymają że sobą to pewnie się konsultowały.
Gówno wiesz a się wypowiadasz.
Przegryw to do ciebie matka gada
Tfu
  • Odpowiedz
@artem17 7: no zupełnie dziwne, że jak kobieta może się wyrwać z kraju trzeciego świata od alkoholika i zacząć żyć to zostawia łba #!$%@?ącego o wielkiej ukrainie dla którego szczytem marzeń to własna koza i studnia. Dziwne i niebywałe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@ImNewHere: ja znam historię, że małżeństwo przyjęło Ukrainkę i po 3 tygodniach Ukrainka już ujeżdżała męża, kobieta ich przyłapała i wyrzuciła oboje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Wy serio jesteście tacy naiwni, że sądzicie, że wśród milionów Ukraińców, którzy przyjechali do Polski nie ma pewnego odsetka oportunistów, którzy po prostu zwietrzyli okazję?

@9HYx: @Marsu335: @dave27: @wrobel28:
  • Odpowiedz