Wpis z mikrobloga

czy puścilibyście swoją dziewczynę na pół roku na erasmusa do francji?

laska mojego kolegi będzie jechać, ona serio nie jest raczej z tych co się puszczają, ale wszyscy mu oczywiście, że nie ma innej opcji i śmieją się, że będzie rogaczem, przez co on sam nie wie co o tym myśleć.
Dodatkowo jest to dość świeży związek, serio jest się czego obawiać?
#rozowepaski #niebieskiepaski #erasmus #zwiazki
  • 45
@kiedys_bede_bogaty: każda rozłąka, tym bardziej na taki okres czasu nie zależnie od czasu związku jest wystawieniem na próbę. Moja różowa jeździ co roku do pracy na drugi koniec polski na 2 msc i jakoś żyjemy, pierwszy wyjazd jakoś po pół roku związku i jest gitówa. Są różowe i różowe. Nie przewidzisz, ale tzw "orgazmus" to większe wyzwanie, więc ja bym się raczej nie zgodził
@kiedys_bede_bogaty: miałem taką sytuację. Nie chciałem ucinać skrzydeł bo wiedziałem że już była na erasmusach i że będzie zadowolona. Wyszła z prośbą żebyśmy zostali razem i zobaczyli co będzie ale mam do niej przylecieć na tydzień i ją przelecieć. Lot kupiony, wszystko gotowe a tu mi odwołują bo wirus. Okazało się że późniejsze też odwołali. Po krótkim czasie straciłem chęć wylotu i rozstaliśmy się na odległość. Nie ucinaj skrzydeł ale licz
@kiedys_bede_bogaty: Ale jak ma popuścić szpary to i tak popuści.

Bez sensu nie pozwalać komuś robić tego co chce. Jakby tak myśleć, że gdzieś idzie sama, więc się puści to słabe ;p

Oczywiście może się to wydarzyć i prawdopdobieństwo jest większe niż, że kogoś pozna na zakupach z koleżanką ale to nie jest tak, że 100% kobiet ma ochotę wsiąść na karuzelę kutangów.

Pewny siebie facet nie będzie siedział w kącie
Tak na pewno dziewczyna kolegi. Przyznaj się że to twoja różowa tam jedzie. Jedyne co możesz zrobić to żeby ją przygotować kupić dilda w rozmiarze 25-35cm. Stado mokebe z wielkimi lufami już czeka.