Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@terwer358: spokojnie, świat się zmienia a propaganda przyniesie w końcu oczekiwane zyski. Dzieciaki którym pierze się łby od małego potem będą uznawać to za normę (dlatego też indoktrynuje się religijnie dzieci od małego)
@podomka: chyba czerpiesz dużo radości z tego, że jest atencja jak robisz kontrowersje albo manipulujesz informacjami tak jak w tym wypadku.
Podejrzewam, że w prawdziwym świecie albo snujesz intrygi żeby się coś działo ciągle wokół Ciebie albo jesteś drama Queen, która wszystko przeżywa i dorabia do tego ideologię i historię.
Pewnie ciężko wytrzymać ci spokój, normalność, odpuścić i skończyć się kłócić.... Męczące to jest dla Ciebie?
@podomka: @ikswordyw: "Piraci..." sa rebootowani, to bedzie(jeśli powstanie) nowa historia i nowe postacie, nikt nikogo nie zastępuje. Łapiecie się na clickbaity. Stara seria zdechła śmiercią naturalną, i tak długo pociągnęła, 5 części to nawet niektóre serie b-klasówych horrorow nie mają.
@Bury_Zenek: Przestań robić #!$%@? z logiki. Powieliłam wpis amerykańskiego serwisu. Napisali, ze Margot zagra z dopiskiem POTWIERDZONE. Jak masz z tym jakiś problem, to pisz do nich.
@podomka: w tym komentarzu też pisano, że POTWIERDZONE. Mało tego, komentarz jest źródłem sprzed dwóch godzin, a nie przeklejką plotki z maja, gdzie nawet nie było to jako potwierdzone. To jest dokładnie taka sama logika jak u ciebie, już ci coś chyba świta, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ikswordyw wiesz... Ktoś tam w studiach filmowych podjął taką decyzję , licząc na milionowe zyski i zdając sobie sprawę , że ludzie chodzili oglądać deepa :)
Jak byś mnie zapytał o czym są piraci to ci nie powiem mimo tego , że oglądałem wszystko. Ale pamiętam , że deep zagrał brawurowo i w sposób , którego się nie zapomina :)