Wpis z mikrobloga

@podomka: oni sami linkują w tym artykule filmik na yt, w którym powołują się na artykuł z maja. Jedyny błąd z ich strony to to, że nigdzie nie wspominają o datach, przez co Ty możesz sie teraz niepotrzebnie ekscytować całą sprawą i robić nie wiadomo jaki news z tej informacji, która jest dostępna od trzech miesięcy i która mówi tylko i wyłącznie o tym, że powstawały (bo nie wiadomo czy
  • Odpowiedz
@podomka: nie ma znaczenia czy artykuł jest z wczoraj, z dzisiaj, czy powstanie za rok. Wspomniany artykuł powołuje się na inny artykuł, który powstał w maju, który stanowi ŹRÓDŁO PIERWOTNE tej informacji i w którym jedyna informacja w tej sprawie to to, że powstawały dwie wersje scenariusza, jedna z Robbie, druga bez niej. NIE MA żadnego potwierdzenia, że dwie wersje scenariusza nadal powstają. NIE MA żadnego potwierdzenia, że Margot Robbie
  • Odpowiedz
  • 0
@Shumitu: W artykule jest napisane „potwierdzono”. To jest profil film junkie, a nie Grażyny Kowalskiej. Nie rozmawiałam osobiści z reżyserem. Powołuje się na źródło. Nie ma scenariusza z Deppem. Depp nigdy nie dostał propozycji i to potwierdził jego rzecznik. Eot
  • Odpowiedz
  • 6
@podomka po pierwsze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, ale to chyba nikogo tu nie dziwi...

po drugie: potwierdzone to jest tylko tyle że były rozmowy z M. R. i że w maju pracowali nad alternatywnym scenariuszem podanym pod nią (jeśli dojdzie do współpracy). Nie ma nigdzie potwierdzenia że ona ostatecznie zagra.

P.S. nie jest też nigdzie powiedziane że pierwsza wersja skryptu nie jest podana jednak pod Deepa ;)

PODSUMOWUJĄC: nie czytasz
  • Odpowiedz
@podomka:

These documents included several potentially damaging anecdotes about Depp that Heard’s team were not permitted to mention


Potężne anegdoty bez wartości dowodowej zatopiły Deppa xDDD 8 mln $ już zebrane?
  • Odpowiedz
  • 5
@podomka a to mam rozumieć że już kręcą?
To daj mi jeszcze źródło do informacji że Margot propozycje przyjęła i podpisała bo o tym jakoś zapomniałaś wspomnieć. Na razie wiemy że:
- Johny [jeszcze] nie dostał propozycji
- z Margot trwają rozmowy [nie jest nic klepnięte]
- jest wersja scenariusza która zakłada że Margot sie nie zgodzi

Ale oczywiście podomka już trąbi że Margot zastąpi Deppa tak jakby wszystko już było
  • Odpowiedz