Wpis z mikrobloga

Po 2 tygodniach mikrodawkownia w końcu zaczęło działać ! Okazało się, że mój sweet spot to dokładnie 0,20 g. Działanie jest bardzo wyraźne nie ma mowy o placebo. Grzybki jakie biorę to golden teacher, zmielony na proszek, brany na czczo rano. Brany o godzinie 7:00 zazwyczaj zaczyna działać około 8:30, do czasu, aż zjem śniadanie o 9:00 mam na brzuchu takie średnio przyjemne uczucie jakbym zjadł coś ostrego, jakbym najadł się papryczek chili, natomiast po śniadaniu już jest lepiej. Efekt mikro objawia się głównie dwoma efektami to jest przypływ energii i dobry humor. Takim trzeciorzędnym efektem który zdążyłem zauważyć jest większe zaciekawienie światem, czyli zwracanie uwagi na pierdoły, które wcześniej były pomijalne oraz większa chęć słuchania muzyki. Na razie więcej nie odkryłem bo dopiero działa na mnie 3 dni. Za to zwiększenie dawki na 0,25g daje jeszcze więcej energii ( aż za dużo, trochę nie wiadomo co ze sobą zrobić) za to totalnie zaburza koncentrację i chęć pracy. Czyli zwiększona energia gryzie się z koncentracją i chęcią pracy, dlatego trzeba znaleźć wypośrodkowaną dawkę w tygodniu do roboty, za to na weekendy idąc na jakąś imprezę można przyjąć to energiczną ilość. Naprawdę głupie 0,05g, a robi taką różnicę, zdaje sobię sprawę, że to brzmi mało wiarygodnie :)

Zagadnienia na przyszły tydzień jakie chcę podjąć podczas mikro:
1) Co da dawka 0,15 ? Bo jeszcze takiej nie brałem, na razie najmniejsza 0,2g , a może będzie wręcz idealna na koncentrację, a nadal całkiem miła z innymi efektami
2) Gdybym chciał na weekendy jednak brać o 18, tak żeby fajnie bawić się ze znajomymi to jaka to będzie dawka skoro będzie to brane na pełny żołądek po wielu posiłkach
3) Czy to gryzie się z alko

I na końcu kilka moich doświadczeń:
1) Pełny trip gryzie się mikrodawkowanie, jeżeli mikrujesz to prawdopodobnie pełnego tripa nie będzie, a grzybki zmarnujesz, możesz spróbować, ale jak raz nie zadziała to odpuść bo szkoda marnować. W necie mówią, że musi być przynajmniej 2 tygodnie przerwy od mikro
2) Przy growkicie zawsze dziurkuj grzybnię widelcem i zalewaj na godzinę do lodówki. Odkąd zacząłem dziurkować i zalewać, mam zajebiste plony, robię 5 już rzut i nadal grzybnia wydaje ! Także polecam dziurkować i zalewać zawsze

Chłop 182cm, 115kg wagi
#psylocybina
#microdosing #mikrodawkowanie #psychodeliki
  • 7