Wpis z mikrobloga

@romek898: Przeczytaj co pisałem to przestaniesz głupoty #!$%@?ć. Pogratulowałem odbioru dyplomu, który faktycznie coś znaczy a nie te Twoje językoznawstwo albo robienie pałki prezesowi.

Zresztą żeby Ci się mózg nie przegrzał tutaj cytat mojej wypowiedzi:

Szacuneczek za wybór kierunku medycznego w takim razie.


I na przyszłość zluzuj majty bo Ci krew do móżdżka nie dochodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
Ale jest rozstrzał w postach.
Wczoraj wykopek opisywał swoje przemyślenia, bardzo smutne zresztą, a dzisiaj Mirabelka dostaje dyplom.
Oby więcej takich postów, oraz więcej chęci zmiany środowiska/pracy/znajomych.
  • Odpowiedz
@Euthymol: jakie przemyślenia? masz link do wpisu?

Nie. Ty się z dupy #!$%@?. Po prostu pytam co daje taki papierek. Z życia zawodowego doświadczyłem, że wszyscy leją na ukończone studia a pracuje w IT.


@StalowyOjciec: to akurat trochę dziwnę szczególnie jak się popatrzy na stronę rządową śledząca losy absolwentów.
Jeżeli chodzi o IT to:
https://ela.nauka.gov.pl/pl/major?experience=ALL&graduationYear=2020&institution=&studyVoivodeship=&studyForm=PART&studyLevel=&offset=0&major=8&limit=10
  • Odpowiedz
@StalowyOjciec: Pracujesz w firmie ktora zajmuje sie mniej powaznymi sprawami dlatego nikt o dyplom cie nie pyta. Sa branze gdzie programista musi miec dyplom i to nie dlatego ze potwierdza on umiejetnosci tylko chroni firme w razie fackupu przed zarzutem ze zatrudniaja ludzi bez kwalifikacji. Przykladem jest branza lotnicza czy medyczna
  • Odpowiedz