Wpis z mikrobloga

Znalazłem stare nagranie jak ciągnik wpadł do studzienki gdy kładli asfalt pod sklepem. Szukali kogoś do pomocy i wtedy wpadam ja, cały na biało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Roboty drogowe wyglądają wszędzie tak samo. Jeden pracuje a 10 się patrzy i nikt nie zauważył studzienki.

Trochę #pokazmorde autora #francjadasielubic

Dwie rzeczy dla hejterow:
1 nie pragnę fejmu, bardziej pokazać, że jestem zwykłym gościem
2 moja fryzura i jakość nagrania może sugerować lata 90 ale pochodzi z 2014 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://streamable.com/enuhrk

#emigracja
  • 24
@metalowy_pasterz: przymusowy kontakt bo nie miałem czasu na naukę i musiałem znać już.
Plusem było to, że zacząłem mówić jakby to był mój ojczysty język, nie zastanawiałem się nigdy jak coś powiedzieć czy co znaczy.
Minusy to konieczność nadrabiania gramatyki bo jednak w ten sposób uczysz się potocznego języka.
Np mój syn w szkole jest chwalony za "literacki" język i mówi najlepiej ze wszystkich dzieci. Bo uczy się tylko w szkole
@Mitr13: co nazywasz masztem? Tam gdzie widły są?
Dopóki ma siłę podnosić to nie. Tylko nie podobało mi się, że tak na boku zaczepili.
W ogóle na nagraniu tego nie ma ale ich #!$%@?. Kilku mi mówi na raz co mam robić a powiedzieć kierowcy że tam studzienka jest to nie było komu