Wpis z mikrobloga

czemu Rosja jest w Europie zawsze XD


@bizonsky: bo pasują idealnie do tej upadającej dziury. Gdzie ty chcesz zestawiać ruskiego monogła z Koreańczykiem czy Japończykiem, ta swołocz pasuje idealnie do prymitywów z takiej Polski czy Niemiec
  • Odpowiedz
@marv0oo ale rozmawiamy o geografii czy o demografii, bo miałem wrażenie że o tym pierwszym XD

Edit: A w sumie post jest o ekonomii to #!$%@? nie kłócę się XD

Edit: Albo w sumie się kłócę XD ile z tej wartosci gospodarki jest w złożach na Syberii?XD
  • Odpowiedz
ale rozmawiamy o geografii czy o demografii


@bizonsky: ale to ty gadasz o geografii xD gościu, granice to rzecz umowna

ile z tej wartosci gospodarki jest w złożach na Syberii?XD

Ale co mnie to obchodzi. Człowieku tam NIE MA LUDZI XD czego ty nie rozumiesz. Azjatycka część Rosji jest 53 razy większa od Polski, a mieszka tam tyle samo ludzi xD
  • Odpowiedz
@marv0oo no a co mnie obchodzi co cię to obchodzi jak mowa jest o wielkości gospodarki w podziale m.in. na kontynenty które są naturalną granicą geograficzną, a nie ma tu żadnego podziału na ilość ludzi w kraju XD bajdurzysz coś pod nosem
  • Odpowiedz
@bizonsky: czyli jeszcze jakieś 150 lat temu Wielka Brytania była w Afryce, tak? xD skoro taka mała wysepka miała wielkie kolonie na czarnym lądzie, to twoją logiką, brytole wtedy byli Afrykańczykami? xD
  • Odpowiedz
@marv0oo #!$%@? ale bezsensowny przykald XDDDD przecież idąc twoim tokiem rozumowania większość ludności UK też nie była wtedy w Wielkiej Brytanii, nawet nie była brytyjczykami XDDDD to co ma to udowadniac?
  • Odpowiedz
@ItsGrN: To sobie pomyśl, że ten seledynowy kawałek na dole to UE, i jak wyobraźni tobie nie brakuje to wyobraź sobie, że bez UK, może też bez Szwajcarii i Norwegii.

To jest GDP nominalne, jeżeliby mierzyć wszystko parytetem siły nabywczej pieniądza, to Chiny sa na pierwszym miejscu.

Kilka lat temu pamiętam GDP(PKB) nominalne Unii(jeszcze z UK) było -co prawda niewiele- ale większe niż USA, Chinom brakowoało znacznie więcej, ale dziś to
  • Odpowiedz