Wpis z mikrobloga

Nie zdawałem sobie sprawy że THPS 4 wygląda gorzej niż 3, tektury są tak blade i brzydkie że aż musiałem podnieść nasycenie koloru i kontrast no ale i tak nic to nie pomogło :x

Ogólnie w 4 robotę robiła możliwość grania we dwóch i sporo trybów rozgrywki no ale mapy zdecydowanie ciekawsze i bardziej pomysłowe były w trzeciej części. Pamiętam lotnisko, statek wycieczkowy czy małe osiedle w których znajdował się nawiedzony dom oraz kanadę gdzie robotę robił sam fakt że musiał znajdować się tam śnieg a w tle jeździły skutery śnieżne Oo

No a w czwórce bieda na czele z tragiczną stocznią oraz zoo w którym ciężko na czymkolwiek polatać, nieco poratował Alcatraz i College no ale to i tak nic specjalnego :c

#thps #thps4 #gry #staregry #tonyhawk #gimbynieznajo
Lesrley - Nie zdawałem sobie sprawy że THPS 4 wygląda gorzej niż 3, tektury są tak bl...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

THPS4 jako pierwsza część z serii miała normalny tryb fabularny, a nie tylko klasyczny, więc i mapy inaczej wyglądały, były bardziej otwarte, przez co niestety trochę traciły na spójności. Mi osobiście również THPS3 bardziej podpadł do gustu, ale szanuję twórców za to, że próbowali eksperymentować z rozgrywką, bo potem dostaliśmy świetnego THUG1, którego uważam, za najlepszą część serii
  • Odpowiedz
@Lesrley: ja zacząłem swoja przygodę od dwójki, później po kolei 3 i 4 - Undergroundy i American Wasteland zupełnie mi już nie podeszły ze względu na klimat, dziwne misje i jakieś to takie wszystko było - zatraciło sens i klimat pierwszych części - co ciekawe w jedynkę zagrałem dopiero przy tym remasterze 1+2, w którego gram do dzisiaj i gra się miodnie :D a OST z 2 i 3 równie
  • Odpowiedz
@Lesrley: Pamiętam że THPS4 można było kupić "na premierę" w kiosku za 20 zł, jarałem się niesamowicie :D dodatkowo na płycie była paczka polskich utworów:
CNE & WSZ - Chcą ciągnąc od nas
CNE & WSZ - J.A.K
Fisz - 30 cm
Mezo - Rejs czwarty
OSTR
Krs90 - @Lesrley: Pamiętam że THPS4 można było kupić "na premierę" w kiosku za 20 zł,...
  • Odpowiedz
@Krs90: zagraj sobie koniecznie w ten remaster 1+2 - dla mnie to super powrót do tamtych czasów, technicznie i graficznie nic do zarzucenia - gra się po prostu zajebiście, jak w stare THPS :)
  • Odpowiedz
ja zacząłem swoja przygodę od dwójki, później po kolei 3 i 4 - Undergroundy i American Wasteland zupełnie mi już nie podeszły ze względu na klimat,


@M4ci3jS: Ja również miałem podobne odczucia. Za dużo pobocznych aktywności, jakoś mi to przeszkadzało w czerpaniu w przyjemności z gry. Ogrywałem części 2-4 (w jedynkę nie grałem, bo nie miałem szaraka), i świetnie się bawiłem, a w każdej części było widać zaangażowanie twórców i
  • Odpowiedz
@sajmonm: czwórka już trochę zaczęła iść w stronę takiego open world, a nie że masz klasycznie 2:00 minuty sesje i jedziesz - ale mimo wszystko grało się bardzo fajnie, choć najbardziej wspominam dwójkę i trójkę :)

A co do 3+4 też trafiłem na takie informacje, jak zamieściłeś - szkoda, zwłaszcza, że jak piszesz dalej 1+2 wyszło rewelacyjnie - ale może coś pokombinują jeszcze bo sam Tony Hawk się wypowiadał, że
  • Odpowiedz
@M4ci3jS: W zasadzie THPS 1+2 stoi na takim poziomie (grafika, grywalność), że nie miałbym nic przeciwko gdyby pojawiły się mapy z części 3 i 4 :) Jedynie dłuższą playliste proszę, bo nawet moja żona zna już kawałki na pamięć, która rzekomo nie lubi tego typu muzyki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ostatnio grałem na PC w THPS 4 i nie zestarzał się źle, fajnie się grało. W
  • Odpowiedz
@sajmonm: ano, super by było, oby powstała jednak ta czesc 3+4 - co do OST to gdzie tam kiedys czytalem ze jest okrojony troche, nie sprawdzalem, ale i tak robi ten klimat sprzed 20 lat :)

Powiem Ci, ze rok temu zainstalowalem sobie w pracy 4 - zrobilem wszystkie zadania, nie pamietam ile ich tam było 190 jakos - nigdy nie udalo mi sie zaliczyć wszystkich, a tym razem tak
  • Odpowiedz
Powiem Ci, ze rok temu zainstalowalem sobie w pracy 4 - zrobilem wszystkie zadania, nie pamietam ile ich tam było 190 jakos - nigdy nie udalo mi sie zaliczyć wszystkich, a tym razem tak - no ale to w pracy, wiadomo - mialem duzo wolnego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@M4ci3jS: Ja te standardowe zadania zrobiłem wszystkie, ale potem pojawiają się jeszcze zadania specjalne czy coś
  • Odpowiedz
@sajmonm: coś Ty - w 1+2 jest ponad 800 wyzwań - mam jakieś 300 kilkanaście, ale są takie których wiem, że nie zaliczę, jak np. te combo na 20 milionów czy temu podobne, niektóre są dla mnie bardzo ciężkie albo niewykonalne :)

no chyba, że pytasz o taką platynę jeśli chodzi o trofeum PS to mam jakoś lekko ponad połowę - nie skupiałem się na tym za bardzo - bardziej
  • Odpowiedz
@M4ci3jS: Challenges w grze jest od cholery, też nie mam wszystkich. Ale do platyny z PS brakuje mi dwoch trofeów jeśli dobrze pamiętam. Ale w wieku, gdy są inne obowiązki niż szkoła i przyjemności to ciężko grindować grę :P
  • Odpowiedz
@sajmonm: dokładnie, kiedyś może przysiądę nad tą platyną - ale te niektóre challenges są naprawdę przegięte - wiesz, zawsze można sobie pooszukiwać na mapach stworzonych przez społeczność :P
  • Odpowiedz