Wpis z mikrobloga

  • 52
662 088 + 100 = 662 188

#rowerowyrownik

Dobra to była stówa, nie zapomnę jej nigdy. Druga w życiu, i tak jak pisałem po pierwszej (rok temu), zrobiona na nowym rowerze.
Tempo lepsze o prawie 2km/h, więc git, ale jeszcze dużo przede mną.
Z plusów to na pewno cieszy fakt, że trasa dobrze zaplanowana, 100 na liczniku pojawiła się jak skręciłem na swoją ulice. Bez żadnego głupiego dokręcania po mieście jak ostatnio.

Myślałem że niebieski urośnie dopiero następnym razem, ale coś mi się pomyliło i zamiast 13x13 mam 15x15, fajno.

Jakieś pomysły jak rozwijać go dalej?

Max square: 15x15 (+2)
Max cluster: 236
Total tiles: 364

#100km #rower #kwadraty
depcioo - 662 088 + 100 = 662 188

#rowerowyrownik


Dobra to była stówa, nie zapomnę...

źródło: comment_1659941933EH5qvPh5IAhZ4i09G600gB.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@depcioo: widzę zaliczony kwadrat na jednostce w bielicach, zazdro xD Mi ten mały kwadratowy #!$%@? blokuje powiększenie niebieskiego (°° muszę czekać do żniw kukurydzy/słonecznika. A co do kwadratu, to chyba pora zaatakować wschód/południe od Socho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakieś pomysły jak rozwijać go dalej?


Zależy co lubisz, terenów na zachód od Sochaczewa nie znam, ale w stronę Warszawy może albo sobie latać po Kampinosie (chociaż teraz też mocno zarośnięty), albo w stronę Skierniewic i Bolimowski Park Krajobrazowy - bardzo przyjemne do jazdy. Wykorzystaj Koleje Mazowieckie w stronę Wawy i serwisówki przy S2.

W Kampinosie też jest kilka trudnych kwadratów, co najmniej trzy: dwa w okolicy Krzywa Góra i jeden w sumie blisko ciebie trzeba przez pole przy kanale Łasica iść - ale to też raczej zimą/wiosną.

masakra
  • Odpowiedz