Wpis z mikrobloga

@dzem_z_rzodkiewki: Dobra - to jak już mają tanki standard... to niech uczciwie przyznają że wymienią jak się rozleci, a jak chcę wyeliminować problem to mogą to zrobić pod warunkiem że położę 3000, 5000, 7000 zł. Wówczas mogę napluć sobie w brodę za to że wybrałem tą markę, położyć kwotę i jeździć tym dalej.

Tymczasem mam teraz jedyną opcję pt. zostawiam to w rozliczeniu (no bo prywatnie podczas przejażdżki każdy rozsądny kupujący
  • Odpowiedz
niż wkurzać się tym wyciem podczas jazdy.


@szczurek_87: i rozważasz hybryde toyoty? Przecież te yarisy i yarisy cross to są jedne z najgłośniejszych samochodów na rynku, około 78db przy 140km/h gdzie normalny kompakt ma ~70 a premium 64
Celuj w kompakta z tą kasą, unia totalnie ubiła samochody miejskie to sie juz nie kalkuluje
  • Odpowiedz
@dzem_z_rzodkiewki: To ty chyba nie jechałeś Dacią :))

Sam nie wiem - póki co muszę zrobić rozeznanie. Decyzja jest - jak nie zrobią Sandero (a nie zrobią) to zmieniam to auto. Ja bym mógł im nawet zapłacić jakieś rozsądne pieniądze za eliminację tego wycia. No ale na to nie pójdą - bo przyznają się że da się to naprawić. Patowa sytuacja - uznałem więc że najlepsze wyjście to podziękować na zawsze
  • Odpowiedz
@dzem_z_rzodkiewki: i bym brał nawet to Rio 1.0 w wersji wyposażenia L - ale 10 miesięcy czekania ;/ Od ręki stoją Stonic w wersji M - gdzie musiałbym kombinować żeby dołożyć tempomat. (Jak czytałem da się - wystarczy zmienić przyciski na kierownicy).

Kusi Yaris - tutaj bym musiał wyskoczyć na autostradę i zobaczyć jak to wygląda w naturze.
  • Odpowiedz
W yaris niby skrzynia wyje, #!$%@? to właściciele 20letnich Marek premium. To ma swój klimat. Ale to jest toyota, jeśli chodzi o awaryjność, będzie lepiej niż gdziekolwiek indziej. Tam jest normalnie 1.5L silnik ze wspomaganiem elektryka na krótki dystans. To jest oszczędne i przyzwoicie zaprojektowane.
  • Odpowiedz
Tymczasem mam teraz jedyną opcję pt. zostawiam to w rozliczeniu (no bo prywatnie podczas przejażdżki każdy rozsądny kupujący mi podziękuje) i biorę coś innego


@szczurek_87: to chyba dobre wyjście. Nie mogą ci obniżyć wartości auta, bo sami twierdzą że wszystko z nim ok. O ile - poza wyciem skrzyni - ci pasuje, to oddaj i weź nową dacię ;) Musiał byś mieć ekstremalnego pecha żeby drugi raz trafić na taki feler.
  • Odpowiedz