Wpis z mikrobloga

UPADEK OSTATECZNY.
APOGEUM CUCKOLDZSTWA.

Wyobrażacie sobie płacić swojej żonie za to, by bezproblemowo móc wyjść z kolegami napić sie piwa?

Bialorycerze, spermiarze, simpy, cuckoldy - kiedyś za to bekniecie, zapłacicie za to piekło które zgotowaliscie normalnym mężczyznom.

Związek to ma być wzajemny szacunek, zaufanie i pożądanie, nie transakcja wymienna.
#przegryw #zwiazki #tinder #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #bekazpodludzi
GlenGlen12 - UPADEK OSTATECZNY.
APOGEUM CUCKOLDZSTWA.

Wyobrażacie sobie płacić sw...
  • 82
  • Odpowiedz
@GlenGlen12 to jak z tymi ruskimi żonami co mają chłopów na wojnie, #!$%@? ich obchodzi co tam robią (gwałcą, mordują, torturują ludzi), ale jak cham mówi, że przywiezie lokówkę czy pralkę to już jest zajebsicie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GlenGlen12: #!$%@? to jest tiktok, gówniany Tiktok nie życie! Te filmiki nie mają nic wspólnego z życiem! Naucz się odróżniać życie od internetu! Rysiek też nie był prawdziwym ojcem Maciusia! Czaisz!
  • Odpowiedz
APOGEUM CUCKOLDZSTWA.


@GlenGlen12: apogeum cuckoldztwa? Przecież ten filmik to kwintesencja żenady, ale dlatego że dziewczyna daje się kupić za kilka papierków. "Kochana żono, masz tutaj 1000 zł, a ja sobie pójdę ruchać kogo chcę i o nic mnie nie pytaj". I jeszcze kretynka sama wrzuca to do internetu, a pewnie nawet sama wymyśliła... Być dziwką we własnym związku i jeszcze się tym chwalić to chyba apogeum upadku kobiety.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, co za dzbany. I ten koleś, jakiś Bartek z małej miejscowości. Bankowo stary ma fermę kur albo innych świń, dlatego udało mi się wyrwać najładniejszą Justynę z całej wsi. Borze, co za cinge.
  • Odpowiedz
@GlenGlen12 parka nagrała sobie dla jaj tiktoka (swoją drogą chjowy, jak większość), ale op musiał wziąć to na poważnie, zesrać się i dorobić sobie teorię spiskową. Lecz się.
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: to moi znajomi xD chlopak jest bardzo fajny, dobry czlowiek z trudna przeszloscia, a dziewczyna to taka wariatka, wkrecila sie w robienie gownianych filmikow na TT, w ktore czasem wciaga meza xd ale poza tym sa bardzo wporzo, wiec poza poczuciem humoru nic nie mozna im zarzucic xd
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: Ale rozumiesz, że to miał być raczej "filmik humorystyczny", a nie że on faktycznie płaci za to żonie?
Czyli jest jak myślałam - przegrywy z wykopu oglądają/czytają jakieś historie w internecie i potem traktują to jako prawdę objawioną o kobietach xD
  • Odpowiedz