Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zwiazek 5 lat z niebieskim. On ma wiecznie problem z pracą. Czy ja za dużo wymagam chcąc stabilności? Nigdy nie miałam problemu ze znalezieniem pracy (jak sie uczylam to łapałam na wakacje co było np prace w sklepie, magazynie). Skończyłam studia i pracuje w zawodzie. A niebieski ciągle rozciąga edukacje. Zmienia zdanie co będzie robił. Pracuje 3 msc i kończy się praca, albo sam się zwalnia albo oni jego. Już sobie próbowałam tłumaczyć wcześniej jakoś to, ale teraz nie mam jak. Odwleka znalezienie pracy. Jesteśmy kilka lat przed 30stka a nie mam jak planować razem życia…. Tracę cierpliwość, nie chce by cała odpowiedzialność spoczywała na mnie, bo finansowo polegamy na mnie. Nie wiem co by tu polepszylo, zrobic sobie przerwę by każde zadbało o siebie? Nie chce by moje cale zyie tak wygladalo

#zwiazek #zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ee01b0d9c77d8d278a85ad
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam takiego kuzyna - nie może zagrzać miejsca gdzieś dłużej. Do tego problemy z uzależnieniami. Trudny temat i trudno coś doradzić. Są tacy, którzy na pewnym etapie się ogarniają, są tacy co tak ślizgają się całe życie.